PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Reason To Care opět dobíjí strahovskou Sedmičku!


REASON TO CARE (DE) + BRIDGES LEFT BURNING (DE) + BROOKS WAS HERE(PL) + PALAHNIUK (CZ)

Klub 007 Strahov / 28.12.2012/ 150 .- / start 19:30

Poslední koncert roku 2012 v klubu 007 Strahov s výbornejma kapelama a spoustou dobrýho jídla, zakončenej vydatnou afterparty s akustickou hudbou od Bogotá Orkestar.

S Reason To Care jsem se seznámil díky Petrovi z Damage Done Records, labelu, na kterém vyšla jejich poslední deska ´Dear Liv Ivy´. Právě tuhle desku mi pan Kormidelník donesl na koncert na sedmičce a ačkoliv to neni zas tak dávno, dneska si už nevybavim, co tam tenkrát hrálo. Naprosto přesně si ale pamatuju, jak moc mě ta placka na první poslech uchvátila a tohle prvotní platonický poblouznění přešlo ve zdravej vztah, kdy tenhle počin má čestný místo v mojí skromný sbírce. Je to jako když koupíš deset bonboniér, z každý vybereš dva tři nejlepší kousky a uděláš z toho bonboniéru novou. Představte si místo bonbónů kapely jako Amber Inn, Still Life, Mohinder, Catharsis, Sunny Day Real Estate, Comadre či Moder Life is War a výslednou sladkostí bude právě zvuk Reason To Care. Přidejte k tomu jejich nevšední pojetí vystoupení se zvláštně osvětleným podiem, stoprocentní nasazení a fakt, že kluci jsou skvělý lidi i mimo podium a máte jednu z nejlepších kapel, která v současný době brázdí evropský hardcore rybníky.

Stejně jako Reason To Care, tak i Bridges Left Burning si zahrají na naší akci letos již podruhé. Jejich koncert v Chapeau Rouge byl překvapením i pro nás samotné, takovou explozi energie a čisté nadšení jsme rozhodně nečekali. Texty se silou a poselstvím The Smiths, naléhavost s odkazem na Modern Life is War a nasazení Another Breath.

Brooks Was Here jsou můj velký letošní objev. Narazil jsem na ně náhodou při večerním brouzdání po netu a jejich hudba mě rázem probudila z ospalé večerní melancholie. Miluju kapely jako Samiam, Hot Cross, Fugazi či At The Drive in a je pro mě neskutečně osvěžující narazit na mladou kapelu, která kráčí ve šlépějích těchto velikánů.

Za místní scénu vyrazí ztéci vrchol strahovského kopce dobrodruzi Palahniuk.

Facebook event události: http://www.facebook.com/events/159142867559320

Zobrazeno: 137x (Zdroj: Start Today Promotion)

sekersson

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Reason To Care opět dobíjí strahovskou Sedmičku! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist