PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

DOWNBELOW mají nové EP a nabízí singl ke stažení zdarma


Frýdecko - místecká kytarovka DOWNBELOW připravila po loňském debutu "Roadside Traveler" nový materiál. EP „Other World“ je plné temných zvuků a naléhavých refrénů, ve kterých Downbelow vyprávějí příběhy o lásce, smíření i nenaplněné svobodě. Ponurou atmosféru dotvářejí vokály přizvaných hostů Jaromíra 99 (Priessnitz, Umakart) a kapely Niceland. Nahrávku produkoval Amák Golden (Night, ex-Sunshine).

Už nám není osmnáct. Koukáme kolem sebe jinýma očima. Máme svou minulost a rýhy na srdci. Úsměvy trochu zhořkly. Jsme víc uzavření a pocity ventilujeme skrz hudbu, texty, grafiku, fotografie a filmové projekce. Vše je spojeno v jeden celek, do jednoho sdělení. Děláme naplno to, čemu věříme.

A ty máš možnost si stáhnout singl "Running" zdarma. Stačí, když vyplníš svoje jméno a e-mailovou adresu a my ti ihned zašleme odkaz ke stažení. Pokud se ti budeme líbit a chceš nás podpořit, můžeš nám zaslat libovolnou částku na náš účet 2700234093/2010, kterou využijeme na financování studia a producenta našich příštích nahrávek nebo nás můžeš podpořit nákupem v našem elektronickém obchodě. Tvé postřehy a připomínky napiš do diskuze a nezapomeň, jsme také na facebooku. Děkujeme - http://www.downbelow.cz/running-stahni-zdarma

Zobrazeno: 76x (Zdroj: www.downbelow.cz)

Pentagram

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | DOWNBELOW mají nové EP a nabízí singl ke stažení zdarma | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist