PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

MetalGate Massacre vol. 4


Opět pro vás máme čerstvé novinky z kolbiště MetalGate Massacre, soutěže pro české a slovenské metalové kapely, jejíž čtvrtý ročník se právě rozjíždí.

Dne 20. listopadu byla ukončena registrace kapel, přičemž přihlášených skupin se nakonec sešlo osmdesát. O dva dny později, 22. listopadu, bylo spuštěno SMS hlasování o divokou kartu, na kterém se můžete podílet až do 21. února 2013. Můžete pomoci hlasem své oblíbené kapele a protlačit ji tak rovnou do semifinále soutěže! Hlasování můžete průběžně sledovat na webu www.metalgate-massacre.cz pod záložkou Hlasování o divokou kartu. O tom, že boj dramaticky probíhá i na této frontě, svědčí i již více než tisíc hlasů pro soutěžící.

Porotu soutěže tentokrát utvořila zvučná jména v podobě Dana Pavlíka, frontmana deathmetalových Tortharry, Honzy "Johana" Filipa z Fobiazine, Ladislava Olivy z Abysszinu, Aardvarku a jinak též hlavního organizátora výroční ankety Břitva, Bohouše Němce, moderátora Rádia 1 a Rádia Beat, peleton bude uzavírat frontman legendárních Hypnos, Bruno.

Deathmetaloví matadoři Hypnos budou rovněž hostem finálového večera, který se uskuteční 20. dubna 2013

Porota svými hlasy již rozhodla o šestnáctce kapel, která postupuje do základních kol:

Corposant / Loco Loco / Attack the Hero / Anime Torment / No Belief / Nobody Knows / Sunset Trail / No Misery Left / Seppuka / Agassiz / I Warned You / Sklepmaster / Spreading Dread / Like Fool / Bloody Lair / When I Die

1.základní kolo se uskuteční již tradičně v Matrix klubu na pražském Žižkově ve čtvrtek 10. ledna 2013 od 19:00. Utkají se v něm kapely: Bloody Lair / I Warned You / Nobody Knows / Corposant

 Termíny dalších kol můžete nalézt na stránkách www.metalgate-massacre.cz, kde později přibudou také časové harmonogramy a rozdělení kapel. Na všechny večery, včetně finálového, se jako již tradičně, dostanete zcela zdarma!

Soutěžící se utkají o skvělé ceny v podobě vydání alba u MetalGate Records včetně nahrávání v dobrém studiu, honorovaného vystoupení na MetalGate Czech Death Fest 2013, vstupenek tamtéž, triček od Crystal Productions, poukázek do Music City, cen od Metalshop.cz a řady dalších, neméně zajímavých cen. Nesoutěží přitom zdaleka jen kapely, ale i samotní diváci, kteří se mohou rovněž těšit na hodnotné odměny.

Má cenu váhat? Ani náhodou! Masakr se blíží, tak se připravte a ve čtvrtek 10. ledna 2013 se potkáme na prvním kole!

Veškeré detailní informace o aktuálním ročníku najdete na webu soutěže:
www.metalgate.cz
www.metalgate-massacre.cz

 

Zobrazeno: 168x (Zdroj: MetalGate)

Pentagram

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | MetalGate Massacre vol. 4 | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist