PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Vánoční koncert NAVIGATORS


Pražská klubová scéna nebude ani tento rok ochuzena o již tradiční vánoční koncert skupiny NAVIGATORS. Letošní předvánoční koncert proběhne 19. 12. 2012 v pražském Lucerna Music Baru. Začátek akce je naplánován na 20hod.

Navigators předvedou to nejlepší ze svého repertoáru, vyvážený průřez dosavadní tvorbou v neopakovatelné atmosféře legendárního pražského klubu.
Za druhé klávesy usedne již tradiční host Navigators, hudebník Vilém Béreš (Toxique, Lanugo) a stejně tak oživí pódium Navigators svým uměním i VJ Mono (Jiří Hořavka), který s Navigators spolupracoval již loni a to s mimořádným úspěchem.

Navigators jsou kapela s neopakovatelným zvukem, pohybují se na pomezí urban – soul – funky, vydali dvě studiová alba (Sky Travellin´ -2007, My Place – 2010) a exkluzivní vinylovou edici Sky Travellin´/My Place. Ke svým skladbám natočili řadu videoklipů. 

Vstupeny jsou k dispozici v obvyklých předprodejích: v pokladně Lucerna Music Baru, na jeho webových stránkách a facebooku za 200,- Kč, v předprodejních sítích www.ticketportal.cz, www.ticketpro.cz, www.eventim.cz a www.ticketstream.cz za 200,- Kč plus distribuční poplatek a v den konání koncertu v pokladně Lucerna Music Baru za 250,- Kč

Více na www.navigators.cz

Zobrazeno: 68x (Zdroj: www.rockandpop.cz)

Pentagram

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Vánoční koncert NAVIGATORS | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist