PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

UMAKART - Na hory [video]


Režisér Tomáš Luňák natočil pro skupinu UMAKART nový klip ke skladbě „Na hory“. Ta pochází z jejich nového alba "Vlci u dveří". O kameru se postaral Dušan Tománek a Jan Baset Střítežský.V hlavních rolích videa se objeví slovenská herečka Zuzana Stavná, Jan Jankovský, podzim a stejné sídliště, kde fotografka Bára Prášilová pořídila snímky do bookletu aktuálního CD. 

Umakart mají za sebou úspěšné turné, poslední letošní koncert proběhne v Paláci Akropolis 13. 12. 2012! Těšte se na materiál z osm let starého alba Manuál, novinky z novinky Vlci u dveří, a hosty - básníka Jana Těsnohlídka i kapelu Ille. Lístky ale rychle mizí, tak si je nenechte utéct. Nové album Vlci u dveří vyšlo začátkem listopadu, okamžitě se stalo nejprodávanější nahrávkou na iTunes a Supraphonline a debutovalo v TOP 20 oficiální hitparády IFPI ČR.CD verze vychází ve speciálním balení s originální grafickou úpravou grafického studia Ex Lovers.

Zobrazeno: 101x (Zdroj: www.rockandpop.cz)

Pentagram

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | UMAKART - Na hory [video] | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist