PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

THE RED PAINTINGS zamíří příští týden do Ostravy


V pondělí 10. prosince se Ostrava může těšit na skvělou show, která se zde s velkou pravděpodobností nebude opakovat. Do klubu Barrák totiž dorazí australsko-američtí The Red Paintings, kteří v nedávné době podepsali smlouvu s vydavatelským kolosem EMI.

THE RED PAINTINGS jsou kapela založená v Los Angeles, která je známá po celém světě díky svým skvělým živým show. Je často přirovnávána k hvězdám jako Radiohead, Muse a The Arcade Fire. Na svém kontě má také celosvětová turné s kapelami The Dresden Dolls, Mindless Self Indulgence, Saul Williams a Mogwai. V USA pak kromě svých vlastních show hráli po boku Atari Teenage Riot, The Posies And Alien Ant Farm. V Austrálii se účastnili největšího putovního festivalu The Big Day Out po boku Soundgarden, Kanye West a My Chemical Romance. Toto vše snad dostatečně hovoří o tom, že budeme mít co do činění s exkluzivním vystoupením!!!

Předskokanem pro tento večer budou alternativní rockeři THIEVES IN STREETS z Bílovce. Vstupné na tuto jedinečnou akci, která začíná ve 20 hodin, je částečně dobrovolné. Jeho základ tvoří 50 Kč, ale je možné přispět více.

Zobrazeno: 44x (Zdroj: Euphory Production)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | THE RED PAINTINGS zamíří příští týden do Ostravy | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist