PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

INDIÁNSKÁ REZERVACE nabízí CD volně ke stažení


Plzeňská punková parta s názvem INDIÁNSKÁ REZERVACE nabízí všem fanouškům zdarma ke stažení své poslední CD pojmenované "Postavy do jazzu" a to pochopitelně i včetně bookletu a textů. Album naleznete na následujícím odkazu - http://ulozto.cz/xw3PyRW/indianska-rezervace-postavy-do-jazzu-2012-rar Zobrazeno: 318x (Zdroj: www.bandzone.cz/ir)

Pentagram

PŘIDAT KOMENTÁŘ

23.11.2012 (14:33)

Správně...stačí se podívat na jejich Bandzone profil => O kapele => BIO
V dnešní době už skoro každá kapela vydává CD (i když se jedná o demo), málokterá kapela ještě vydává MC. Nebo ještě hodně frčí vinyly!


23.11.2012 (14:19)

Holt jsem místo aktuální napsal, nevím proč, poslední, stane se, opravovat to ani nebudu, myslím, že je to i tak srozumitelné. Na svém profilu na BZ mají jasně napsáno - "Kdo by zatoužil stáhnout si naše CD Postavy do jazzu může ZDE. + booklet a texty", takže nevím, kde je pravda.


23.11.2012 (08:45)

Vono to CD je fakt poslední, protože je i zároveň první! Ale chtěl bych zde podotknout, že se nejedná o album, nýbrž pouze o demo nahrávku, proto také ten horší zvuk.


Aktualita | INDIÁNSKÁ REZERVACE nabízí CD volně ke stažení | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist