PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

MŇÁGA A ŽĎORP slaví 25 let své existence


21. listopadu uspořádáme speciální narozeninový koncert ve Velkém sále pražské Lucerny. Dorazí spousta hostů, zahrajeme si s bývalými členy, projedeme všechna období kapely, dorazí kamarádi z Valmezu i z New Yorku. Nečekáme od toho večera nic menšího než pořádný večírek, který si všichni skvěle užijeme. V průběhu večera spolu s námi vystoupí například Franta Černý a Karel Holas (Čechomor), Milan Cais (Tata Bojs), Richard Krajčo (Kryštof), Petr Váša (Ty Syčáci), NU.C a MARKA RYBIN (Skyline), Mardi (Vypsaná Fixa), Matěj Ruppert (Monkey Business), Kato (Prago Union). Chybět nebude spousta dalších gratulantů z hudební i nehudební scény.

Vstupenky v ceně 399 Kč jsou k dostání od st 18.7.2012 v předprodejních sítích ticketpro a ticketportal. Součástí každého lístku bude CD Dáreček 2. To stejně jako "jednička" přinese cover verze písní Mňágy. Tentokrát se o ně postaraly kapely Charlie Straight, Buty, WWW, Longital, Goodfellaz, OTK, Masomlejn, Roman Holý a Lucie Redlová.

Těšíme se na Vás!

 

Zobrazeno: 81x (Zdroj: www.mnaga.cz)

Pentagram

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | MŇÁGA A ŽĎORP slaví 25 let své existence | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist