PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

V Praze se představí francouzští VERA CRUZ


Poslední listopadové pondělí zavítá do Prahy k českým fanouškům známá kapela VERA CRUZ, která je známá pro svá energická vystoupení, kde doslova potí krev.

Vera Cruz je čtyřčlenná hardcore/metalová kapela z Paříže. A pokud je neznáte, měli byste vědět, že je to vaše nová oblíbená kapela. Vera Cruz má součtem 57let zkušeností ( 11,4 roku na jednoho chlapa). Vera Cruz je 4x mozek zaměřený na tvrdou hudbu, osm ramen a rukou, z nichž šest je důkladně vyškoleno na dobře odvedenou práci ( zpěvákovi ruce nejsou moc užitečné, proto je radši nepočítáme) a čtyři páry nohou odhodlané lítat po podiu. Nicméně ve finále jsou to pouze čtyři kluci, jejichž společným cílem je udělat dojem na široké davy ( dobří lidé, kteří se přišli podívat na živý koncert) svým silným a energickým představením.

Tato francouzká kapela kromě svých headline tour v Evropě a USA měla tu čest být v roce 2011 a 2010 na tour s kapelou Cancer Bats či na Persistence Tour v roce 2010 s kapelami jako jsou Sick Of It All, D.R.I., Blood for Blood, Unearth, Evergreen Terrace, Casey Jones a Cruel Hand. Dále je mohli čeští fanoušci vidět na Hell On Earth v roce 2010 společně s Terror, All Shall Perish, Every Time I Die, The Acacia Strain, Down To Nothing a Thick As Blood.

Za dobu své existence kapela vydala EP „Surviving Farrah Fawcett“ (2009) a LP „skinandteethandnails“ ( 2012 – label SEASON OF MIST). Vera Cruz natočili dva profesionální videoklipy na písně „Liar, Liar“ ( režisér Ronan Legadec, který spolupracoval se Skrillexem, Charliem Winstonem apod.) a na „The Game“ ( režisér Ian McFarland a Mike Pecci , kteří mají na svědomí videoklipy As I Lay Dying, Meshuggah, Sick Of It All, Agnostic Front atd.).

Jako místní support se představí pražské kapely Birds And Wolves, nováčci No Chance Of Recovery a Into Dust.

Zobrazeno: 109x (Zdroj: Facebook.com)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | V Praze se představí francouzští VERA CRUZ | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist