PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

CENTURIES z floridský palm beach poprvé v Evropě!


CENTURIES (usa) + DRIP OF LIES (pl) 

 Café na půl cesty / 18.10.2012 / vstup dobrovolný / start 19:30 

Abych se upřímně přiznal, o týhle floridský smečce jsem se dozvěděl zcela nedávno. A to díky splitku s mejma oblíbencema Patsy O´Hara, který vyšlo v červnu letošního roku na The Charming Man Records. Hned úvodní skladba jejich partu, téměř tříminutová ´Dredge´ je z toho nejlepšího, co jsem na poli hardcore hudby dosud slyšel. Všechny jejich tři skladby mě natolik sebraly, že trvalo hodně dlouho, než sem se díky neustálému vracení na začátek dostal k samotnejm Patsy O´Hara, který beztak stály už někde v pozadí za timhle novym objevem. Neskutečná energie, chvíli d-beat přecházející do crustu, punk, punk, punk, hardcore. Takhle pořád dokola, až mě to donutilo párkrát si po bytě vyskočit do vzduchu. Od tý doby jsem slyšel všechno, co kdy vydali. Několikrát. Shlédl všechny live záznamy, co se kde daly vyhrabat. Milionkrát. Jsem na ten koncert nadrženej víc, než tenkrát na základce na dějepisářku, který při psaní na tabuli pravidelně padalo ramínko podel obnažených zad.

Drip Of Lies jsou jasnym vyvrácenim toho, že když nebudeš žrát maso, nebudeš mít energii. Nasrat! Při poslechu jejich desek si vždycky vybavim scénu ze svýho oblíbenýho filmu - Tyler Durden schytávající kopance a háky od nasranýho majitele klubu, kdy jedinou odpovědí na jeho násilí jsou flusance krve a psychopatickej smích. Tohle s váma přesně udělaj tyhle navenek slušný kluci z Varšavy. Budete se chtít nechat zmlátit do krve, užít si každej kopanec do vašeho polomrtvýho ksichtu.

Info:

Respektujte prosím, že se jedná o nekuřácký koncert. Na koncertě bude možné v případě zájmu ochutnat něco málo z vegan pokrmů. Koncert bude začínat přesně ve 20:00, přijďte tedy prosím včas.

Facebook event události: http://www.facebook.com/events/118072265009541

 Odkazy:

Centuries (USA) - http://centuriesfl.bandcamp.com/
Drip Of Lies (PL) - http://dripoflies.bandcamp.com/

Zobrazeno: 36x (Zdroj: Start Today Promotion)

sekersson

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | CENTURIES z floridský palm beach poprvé v Evropě! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist