PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

DRUM WARS : Členové BLACK SABBATH a OZZY OSBOURNE Band vystoupí v Brně!


22.10.2012  -  CZ, Brno – Melodka, hudební klub 

DRUM WARS je projekt dvou nejvýraznějších rockových bubeníků posledních desetiletí – bratrské dvojice Carmina a Vinnyho Appice. Nejedná se o pouhou bubenickou exhibici,ale o regulérní hard-rockovou kapelu sestavenou z ostřílených muzikantů a hrající převážně materiál skupin a interpretů, ve kterých působili.Takže můžeme v jednom večeru slyšet skladby jak Black Sabbath,tak například Roda Stewarta.
VINNY APPICE v minulosti nahrával a koncertoval ve skupinách jako BLACK SABBATH, DIO, HEAVEN & HELL, WWIII anebo doprovázel umělce jako John Lennon nebo Rick Derringer. Má za sebou miliony prodaných alb a jeho bicí jsou slyšet také na mnoha filmových snímcích – např. „Wayne´s World 2, Heavy Metal nebo Iron Eagle“. Je také autorem instruktážní knihy „Rock Steady“ anebo DVD „Hard Rock Drumming Techniques“.  Své bubenické umění také předvádí na mnoha bubenických instruktážních „klinikách“ po celém světě. V mnoha publikacích napsaných o skupině Black Sabbath a DIO, je zmiňován jeho velký přínos na zvuku nahrávek těchto kapel.
CARMINE APPICE – o 12 let starší bratr Vinnyho, má klasické hudební vzdělání a v začátcích byl ovlivněn jazzovým stylem hraní hudebníků,jako Buddy Rich a Gene Krupa. Za svou kariéru hrál, stejně jako jeho bratr, v nepřeberném množstvím projektů a ve skupinách jako VANILLA FUDGE, OZZY OSBOURNE Band,CACTUS, BLUE MURDER nebo KING KOBRA a jeho bicí je možné slyšet na albech interpretů jako Marty Friedman, Ted Nugent nebo třeba sólovém albu Paula Stanleyho ze skupiny KISS.

Vstupenky (300,00 CZK) v předprodejních sítích Ticketstream, Eventim, Ticketpro, sázkových kancelářích Tipsport a v brněnských prodejnách Indies a Red Black.

Sestava skupiny  DRUM WARS:
Jack  MEILLE  -  zpěv   (Tygers Of Pan Tang)
Don ROXX  -  baskytara  (Uli Jon Roth, Eric Martin Band)
Fabio CERRONE  -  kytary  (Tony Martin, Eric Martin Band)
Carmine APPICE  -  bicí, zpěv  (Vanilla Fudge, Ozzy Osbourne, King Kobra)
Vinny APPICE  -  bicí   (Black Sabbath, DIO, Heaven & Hell)

Seznam skladeb, které mimo jiné také zazní během koncertu:
Holy Diver   -   DIO
Bark At The Moon  -  OZZY
Do Ya Think I´m Sexy   -  ROD STEWART
We Rock   -   DIO
Lady Evil   -   BLACK SABBATH
Crazy Train   -   OZZY
Rainbow In The Dark   -   DIO
Mob Rules   -   BLACK SABBATH
atd.

Zobrazeno: 173x (Zdroj: E-mail)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | DRUM WARS : Členové BLACK SABBATH a OZZY OSBOURNE Band vystoupí v Brně! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist