PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

PAY NO RESPECT rozproudí pražskou Sedmičku


PAY NO RESPECT se v rámci svého evropského minitour představí v Praze vůbec poprvé, a to rovnou v prostorách legendárního klubu 007 Strahov. Jako support pak přijedou podium rozehřát místní borci SKYWALKER a strakonická ostřílená smečka FACE TOMORROW.

Tahle anglická smečka není kult, její desky se nepředávají přes generace a nikdo doma nemáme starý ohmataný ziny s jejich fotkou na titulce. Pay No Respect se na scénu vyškrábali z děr špinavého anglického jihu teprve v roce 2007 a od tý doby jsou v podstatě pořád na cestách. Na podium se postavili třeba vedle TERROR, HATEBREED, FIRST BLOOD nebo SWORN ENEMY a časem začalo být všem víc než jasný, že se nejedná o nějaký uměle protěžovaný support, ale partu, která těm zaprděným velikánům začíná pekelně šlapat na paty.

Stihli do světa vykopnout již dvě desky a kritikou velmi dobře přijatý splitko s kámošema z AWAKEN DEMONS. V současnou chvíli je na cestě nová studiovka a klip k singlu ´This World Is Ours´ dává tušit, že kluci nejsou držitelem titulu jedný z nejjasnějších hvězd ostrovního hardcore náhodou.

Datum: 17.08.2012
Kapely: Pay No Respect (UK), Skywalker (CZ), Face Tomorrow (CZ)
Klub: 007 Strahov
Start: 19:00
Vstup: 200 CZK

Jako vždy bude připraveno bohaté vegan občerstvení od Klárky.

Pay No Respect

Zobrazeno: 48x (Zdroj: Facebook.com)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | PAY NO RESPECT rozproudí pražskou Sedmičku | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist