PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Brutal Assault 2012 - program + 4 nové kapely!


V sekci program již nyní naleznete kapely rozřazené do jednotlivých dnů. Zatím pouze v abecedním pořadí, časový rozpis přijde na řadu v nejbližších dnech, stejně tak jako program nově zřízené třetí Budweiser Budvar club stage.

K úplnosti ještě schází představit poslední čtyřlístek kapel, které se představí na hlavních pódiích. Jedná se o běloruskou doom/pagan metalovou formaci GODS TOWER, francouzské avantgardní šílence SEBKHA-CHOTT, český objev načichlý švédským old-school deathmetalem BRUTALLY DECEASED a blackmetalové pohany z plzeňských lesů TROLLECH.

Rádi bychom také upozornili na skutečnost, že pro objednání nejlevnějších vstupenek (dobírka nebo e-ticket za 1550,- Kč) již zbývá posledních 11 dnů. Poté již budou v předprodeji k dostání pouze dražší vstupenky přes ticketingové společnosti za 1700,- Kč. Letošní vývoj předprodeje napovídá, že návštěvnost bude zřejmě atakovat kapacitní hranici areálu a proto velmi doporučujeme zajistit si vstupenky zavčasu v předprodeji.

Zobrazeno: 139x (Zdroj: brutalassault.cz)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Brutal Assault 2012 - program + 4 nové kapely! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist