PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

HardGrindCore Fulnek Free Day Fest


Městečko Fulnek se svého času mohlo chlubit svým velkým zástupem fanoušku tvrdé hudby a na koncerty se lidé sjížděli z celé republiky i z jiných měst Evropy. Jak se již stává, tak nic není věčné a vše časem utichlo. Nastal ten pravý čas aby se po několika letech vrátil do Fulneku festival extremní hudby - dne 21. července 2012 od 13:05 v autokempu v Jerlochovicích u Fulneku proběhne HardGrindCore Fulnek Free Day v čele se špičkou české undergroundové extremní scény.

Jako hlavní aktér se představí všem známá smečka jménem DEFLORACE se svým výročím "20 let grindu". Tuto skupinu není třeba dále nijak představovat, je známá snad všem příznivcům grindu v ČR a také samozřejmě i pro fans za hranicemi našeho státu je tato skupina silná ikona.

Další hlavní aktér je rychle vzlétající hvězda THE TRUTH IS OUT THERE. Jedná se o jejich první koncert v rodném městě jejich bicmana. Snad každý, kdo měl to štěstí a viděl jejich vystoupení, dá za pravdu, že tato skupina je doopravdy chloubou české HC electro scény.

Neskutečně perverzní nářez představí další banda s názvem TOP SEKRET. Jejich vystoupení nenechá snad žádného vyznavače této scény klidným a to nazančí i jejich samotný název. Plynové masky, sadismus a porn gore grind, to vše je TS.

Banda nesoucí název STORMY FLIGHT z Hranic na Moravě předvede všem, že se svým HC deathcorem mají na tomto festivalu zcela zasloužené místo a potěší nejedno ucho i oko. Pomalé melodie střídá energetický nářez podpořen ještě energetičtějším screamem.

Drtivým metalcorem vás uzemní kapela ENNOIA. A pozor! Melalcorových kapel je v ČR plno, ale takové jako je tato je jen velice málo - o scream se stará líbezná blonďatá dívka a věřte, že se bez problému vyrovná kde jakému chlapovi.

V ČR ne moc časté seskupení THE FALL OF GHOSTFACE z Opavy předvedou svou kombinaci HC s metalcorem provázeného líbezným dívčím vokálem. Procítěné pasáže, ale i nadupané rify s tvrdým screamem, to vše představí Ghostface.

FOLLOV THE VAVES je mladá metalcorová kapela z Ostravy. I když se jedná o líbezný klasický mcore, tato kapela je prostě jiná. Zakomponované prvky jiných stylů dělají z jejich hudby prostě FTV Core.

Kapela MERETRICES je na světle světa teprve krátce. Mají za sebou sice jen jedno živé vystoupení, ale věřte, že toto složení nadaných muzikantů se vyrovná kde jaké kapele hrající mnoho let. Výborná sladěnost a rychlé tempo ve stínu klasického death grindu.

Složení nesoucí název SCARLETT AVENUE se řadí do žánru modern post hardcore. Nechává se inspirovat kapelami jako: Escape the Fate, Bullet for my Valentine, Alesana, Aiden, Hopes Die Last apod. Připravují se na natáčení EP a věřte, že vám jej jistě předvedou.

Festival zahájí mladičká kapela která dostane každou dívku pod pódiem do varu. Skupina TODAY ASHLEY a jejich Post HC je perfektní alternativa pro start nádherné červencové soboty.

Samozřejmě myslíme i na ostatní a proto bude v druhé polovině areálu umístěna "Electro Stage" s významnými DJs jako jsou LUKA, OLD-VASHA. LITTLE, PECLO, eNDee + jejich hosté.

Takže tedy 21. července od 13:05 hodin Vás všechny srdečně zveme k opětovnému oživení HC metalové scény ve Fulneku!

15:00 - 15:40 Behind Our Walls
15:55 - 16:35 Today Ashley
16:50 - 17:30 Follow The Waves
17:45 - 18:25 Scarlet Avenue
18:40 - 19:20 The Fall Of Ghostface
19:35 - 20:15 Ennoia
20:30 - 21:10 Stormy Flight
21:25 - 22:05 Top Sekret
22:20 - 23:00 The Truth Is Out There
23:15 - 00:00 Deflorace
00:15 - ??:?? Obrovské překvapení

Zobrazeno: 106x (Zdroj: Facebook.com)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | HardGrindCore Fulnek Free Day Fest | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2018. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist