PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

MÄSO - Veľký tresk [video]


Zvolenská formace MÄSO si za poslední dny a týdny pořádně zamakala. Důvodem byli práce na prvním oficiálním profesionálním videoklipu ke skladbě „Veľký tresk", který byl do světa vypuštěný exkluzivně prostřednictvím serveru Valhalla.sk.

Videoklip se natáčel dva dny. Zhotovilo se množství záběrů v naší zkušebně, která se změnila k nepoznání. Potom následovalo několik týdnů stříhání, produkce a postprodukce,“ řekl Mayo a pokračoval, „chystáme nový materiál a toto je první ze série více klipů, které plánujeme v budoucnosti natočit na další nové skladby.

Trio hudebníků zároveň pracuje na následovníkovi alba „Súkromný život bohov“ z roku 2009. „Hotových máme zatím sedm skladeb, momentálně finišujeme s coverem skladby „OfLife and Death“ na tribute album TESTIMONY, který by měl vyjít v průběhu října,“ dodal Mayo. Kromě klipu nabízejí „Mäsaři“ i nová trička, které si můžete objednat prostřednictvím emailu (mayomaso@gmail.com).

Zobrazeno: 100x (Zdroj: Facebook.com)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | MÄSO - Veľký tresk [video] | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2018. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist