PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

COMMON ENEMY a skate jam v Mystic skateparku!


Z repráků starýho magneťáku lítá prach pod náporem vohulenýho thrash punku, po zemi se válej sjetý desky a plechovky od piva a celej ten bordel občas přehluší bolestnej pád nějakýho frajírka na rampě. Kolem pařej divný týpci se suicidovkama tak nahoru, že jim je zvedá vítr a hulákaj na sebe "Skating never dies!". A maj kurva pravdu! Už tuto neděli do pražskýho Mystic Skateparku na Štvanici přijedou COMMON ENEMY (USA) a všem příchozím ukážou, že skate & punk rozhodně neumírá.

COMMON ENEMY z americkýho Readingu nejsou žádný greenhorni, scénu devastujou už od roku 1998. Skladbama jako ´Build Ramps, Not Bombs, ´Skate That Shit´ či ´Beer, Boards and the crew" dávaj jasně najevo, kam patřej. Punk ohulenej naplno, sypačky, skejty, kámoši a hlavně Party fuckin´ harder!

STILL RINGS True z newyorskýho Watertownu hrajou výbornej melodickej pop-punk a i když hrajou žánrově měkčí muziku než jejich služebně starší kolegové, stejnej drive jim rozhodně nechybí. Tohle tě bude nutit vypotit poslední kapku a sedřít boty tak, že ti z toho budou chytat špičky.

RISK IT! k nám přijedou z německejch Drážďan ukázat, jak se u našich západních kolegů drtí energickej hardcore. Možná jsou na světle chvíli, ale zahráli si po boku těch nejlegendárnějších legend - 7 Seconds a Gorilla Biscuits.

MC Gey + Dj Fatte je dvojice srandistů. Fekální humor, nevážit si ničeho a zároveň bolestivě kopat do věcí, co tě tak nějak serou. Takhle to vidí MC Gey a pokud nemáš stažený půlky a intelektuální brejle, tohle tě chytne za...no však víš.

Akce bude začínat od 15:00 a to skejtovym jamem o ceny v režii Mystic Skates.

Zobrazeno: 44x (Zdroj: skaterock.cz)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | COMMON ENEMY a skate jam v Mystic skateparku! | Hard Music Base

Menu





O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT



© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist