PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

METALFEST Open Air 2012 oznamuje poslední dvě kapely!


Program 3. ročníku mezinárodního metalového festivalu METALFEST Open Air je hotov! Posledními dvěma kapelami, na které se letos v PLZNI (8. - 10. 6.) můžete těšit, jsou Holanďani HEIDEVOLK a americká kapela FUELED BY FIRE.

HEIDEVOLK (Nl) - folk-metalisté, jejichž tvorba je inspirována přírodou, historií své země a mystikou starých germánských kmenů, které se před dvěma tisíci lety neváhaly postavit rozmáhajícímu se římskému impériu. Toto téma je také základní koncepcí nového alba "Batavi", které kapela letos vydala a na jejímž vzniku se podílel také mistr zvuku Peter Tägtgren. Hudební tvorba známých HEIDEVOLK je velmi povedenou kombinací agresivních riffů, tradičních folkových instrumentálek, emočně vysoce vyladěných melodií a textů, zpívaných v rodném jazyce. Live představení HEIDEVOLK letos na Metalfestu v PLZNI.

FUELED BY FIRE (USA) - Thrash jako když buší do hlavy! Kalifornští zabijáci právě teď vydávají u NoiseArt Records své dlouhoočekávané druhé album "Plunging Into Darkness". O tom, že tito šílenci nechtějí zbytečně marnit čas a hodlají vám to pořádně osolit už letos na Metalfestu v PLZNI snad nepochybuje nikdo. Co vás s nimi čeká? Geniální, silný old-school thrash atak, který mocně připomíná zvuk starých dobrých Slayer, Overkill či Testament. Přestaňte se modlit, stejně vám to proti těmto démonům nepomůže! Zlí, brutální a na rychlosti závislí bratři samotného ďábla vám předvedou, jakou moc má thrash-metal.

POZOR! Kompletní program festivalu je nyní online - podívejte se zde. Dnešním dnem také startuje prodej jednodenních vstupenek! Naplánujte si svůj pobyt v překrásném přírodním amfiteátru Lochotín v PLZNI již dnes! Vstupenky, celofestivalové i nově jednodenní jsou k dostání ve všech obvyklých předprodejích, objednávat můžete také zde.

Zobrazeno: 43x (Zdroj: metalfest.eu)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | METALFEST Open Air 2012 oznamuje poslední dvě kapely! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist