PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Českobudějovičtí NO BELIEF zveřejnili první skladby z debutu!


Silent Doom. Tak zní název debutového alba nové českobudějovické kapely NO BELIEF, kterou založili muzikanti z kapel DARK ANGELS, TROODON, YORPU, potažmo AGONY. Nahrávka, která vznikla v olomouckém Studiu DS pod dohledem producenta Davida Spilky, je nyní před vydáním, o které se postará label Ifa Records. Kapela zveřejnila na svém Bandzone profilu www.bandzone.cz/nobelief tři ukázky.

„Death, doom, black, thrash... To vše se na našem debutu prolíná. Vznikla tak barevná deska, která i přes značnou stylovou rozmanitost drží při sobě a skvěle funguje. Myslím, že se dobře projevilo to, že každý z nás má trošku jiné hudební zázemí,“ komentuje Silent Doom kytarista Václav Votruba. Na desce má značný podíl David Spilka, který se podílel hlavně na aranžích. Krom toho na nahrávce zpívá ve dvou skladbách. „Davida Spilku se nám podařilo šikovně vtáhnout do některých pasáží, jež coby jediný host album zajímavě okořenil. Nahrávání probíhalo ve velice dobré atmosféře a to se na Silent Doom určitě projevilo. Více k tomu budou muset říci kritici a posluchači,“ doplňuje zpěvák Petr Junek.

NO BELIEF tvoří muzikanti z doomových DARK ANGELS, grindových YORPU a thrashových TROODON. Kapela vznikla v druhé polovině roku 2010 po rozpadu jihočeských AGONY, první koncert se uskutečnil vloni v prosinci v Českých Budějovicích na Ifa Party.Sestava kapely:
Petr Junek (Troodon) - zpěv
Jakub Vondrka (Dark Angels) – kytara
Václav Votruba (Dark Angels) – kytara
Petra Došková (Dark Angels) – klávesy
Tomáš Trávníček (ex-Agony) – basa
Radovan Fiala (Yorpu) - bicí

Zobrazeno: 164x (Zdroj: In Motion Agency)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Českobudějovičtí NO BELIEF zveřejnili první skladby z debutu! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist