PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Nová pětice kapel pro druhou ALFEDUS MUSIC STAGE festivalu Masters Of Rock


Další várka kapel pro druhou ALFESDUS Music Stage festivalu Masters Of Rock 2012 je potvrzena! Letos se vám zde představí také tyto kapely:
METROPOLIS (SK) - přední rock-metalová banda ze Slovenska, držitelé ceny Aurel (slovenská grammy) za nejlepší Hard´n´Heavy album. Kapela vám představí své nové album "Hazard".
PORTA INFERI - power-metal z Nového Jičína s aktulní deskou "Another World".
TRISTANA (SK) - známá a velmi ambiciózní alternativně metalová kapela z Povážské Bystrice. Slovenský support slavným Scorpions na jejich Farewell Tour v roce 2011. Nalaďte se na ně - zde jejich zbrusu nový, debutový videoklip.
HAND GRENADE - mladá, nadějná rock-metalová banda z Písecka. V jejich hudbě najdete hned několik hudebních vlivů od rocku přes hardrock, heavy-metal až k thrash metalu.
BLAMAGE - thrash-metalová kapela z Českých Budějovic - poctivá dávka energického thrashe a la Arakain a představení aktuální desky "Valkýra", která byla natočena v populárním studiu mistra Rolanda Grapowa.
Vstupenky na festival, za super cenu, platnou do konce dubna, jsou k dostání ve všech obvyklých předrodejích.

Zobrazeno: 46x (Zdroj: mastersofrock.cz)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Nová pětice kapel pro druhou ALFEDUS MUSIC STAGE festivalu Masters Of Rock | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist