PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

HEIDENFEST se vrací na podzim do ČR!


Metaloví bojovníci, Valhalla volá! V posledních letech se putovní festival HEIDENFEST vypracoval na opravdu unikátní akci, kterou nelze v koncertním kalendáři vynechat! Také letošní sestava je snem každého pravého pohana a opět nabízí nejlepší kombinaci vikingských hymen a troubení pohanských rohů, které zvou k dalšímu pijáckému veselí! Headlinerem letošního ročníku, který se uskuteční 27. 10. v PRAZE, KC Vltavská, je skvělá metalová legenda tohoto žánru WINTERSUN (Fin). Spolu s nimi cestují u nás velmi populární vtipálciKORPIKLAANI (Fin), německá pohanská squadra VARG, veselá norská folk metalová banda TROLLFEST a moderní italský folk-metalový objev, vítěz Rock The Nation Award 2011, kapela KRAMPUS. HEIDENFEST vám opět pozvedne náladu v sychravých dnech podzimu!
POZOR! Předprodej vstupenek byl právě zahájen! Vstupenky, za super zaváděcí cenu, platnou do 31. 8. 2012, jsou k dostání ve všech obvyklých předprodejích, objednávat můžete také zde.

Zobrazeno: 38x (Zdroj: mastersofrock.cz)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | HEIDENFEST se vrací na podzim do ČR! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist