PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Tři rozhněvaní muži z Anglie NEXUS INFERIS přijíždí do Plzně na METALFEST 2012!


NEXUS INFERIS (UK) - Existuje jedna kapela, která opravdu nenávidí každou formu tvorby úzkoprsé muziky, a to je NEXUS INFERIS. Tato temná trojice nedávno vydala senzační album s názvem "Visions Of The Final Earth", opravdu mistrovský přínos do světa metalu. Toto dílo rozhodně není jen o jakémsi dělání hudby, je to budoucnost extrémního metalu, styl, který vynalezli tito rozhněvaní muži z Nexus Inferis. Skládá se z mnoha různých temných hudebních podnětů a zní jako geniální kříženec slavnějších Dimmu Borgir a Meshuggah. Zkrátka, tito pekelníci spojili elektronické melodie se skutečně zlým vokálem a názorně live předvádí svou nenávist vůči jakémukoli škatulkování a žánrovému omezování. NEXUS INFERIS z Anglie přijíždí na Metalfest do PLZNĚ, třeste se!
Vstupenky za super cenu, platnou do konce dubna, jsou k dostání ve všech obvyklých předprodejích, objednávat můžete i zde.

Zobrazeno: 79x (Zdroj: metalfest.eu)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Tři rozhněvaní muži z Anglie NEXUS INFERIS přijíždí do Plzně na METALFEST 2012! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist