PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Nové album DMC už v červnu!


Ač jihomoravská deathmetalová mlátička DMC (zkratka pro Death Mosh Core) oficiálně existuje už od roku 1989 a mnohé starší pardály provázela jejich mladými metalovými léta, po sérií demáčů se debutového dočká (až) v červnu letošního roku. To se bude jmenovat „Murderous Power“ a nabídne devět koncepčně spojených deathmetalových štychů. 
„Název Death Mosh Core nemá žádnou zvláštní hloubku. Jde o spojení slov, které vyjadřují styl, který jsme svou hudbou chtěli vyjádřit v roce, kdy jsme si kapelu založili. Chtěli jsme hrát metal, kde by se z každého z těchto stylů našlo trochu. Zbožňovali jsme kapely jako Death, Obituary, Anthrax, Napalm Death, Extreme Noise Terror atd. Taky jsme chtěli zkratku jako další ikony té doby D.R.I. a S.O.D. Proto DMC!,“ říká zpěvák Quatchud

DMC na své album dostali hlavně to, čemu se dá říkat DEATH METAL. Zkrátka „Murderous Power“ má smrtku v popisu práce, k čemuž Quatchud dodává: „Už v minulosti se na našich demáčích hodně objevovalo téma druhé světové války a tentokrát jsme chtěli jít jen do tohoto tématu. Nikam neodbočovat! To samé platí pro muziku! Snažili jsme se dostat na CD death metal ve spojení s válečnou apokalypsou a věříme, že to oslaví nejen naše stávající fanoušky, ale i ty nové.“ 

Murderous Power“ si vzal do grafické parády mistr Deather a nahrávka vyjde 15. června společně s 46. číslem Pařátu za tradičně suprových 99 Kč včetně poštovného. Premíérově bude k mání na festivalu MetalGate Czech Death Fest ve stánku Pařátu. 

Ukázky skladeb lze poslechnout již nyní na www.bandzone.cz/dmc.

Zobrazeno: 52x (Zdroj: Pařát)

Kuba

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Nové album DMC už v červnu! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist