PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

PHANTOMS OF PILSEN no.6


Přípravy dalšího ročníku Phantoms of Pilsen jsou v plném proudu a již z prvních informací je zřejmé, že jsme celý podnik letos pojali dosti odlišně od ročníků minulých. Tedy Phantoms of Pilsen no. 6 bude letos trvat dva dny - 5. a 6. 10. 2012. Ovšem dramaturgie bude postavena tak, že hrát se začne v pátek večer a druhý den se začne nikoli odpoledne, jak bylo zvykem, ale spíše v podvečer. Bude tedy i dost času poznávat krásy Plzně a okolí.

Jednou z hlavních kapel POP6 budou momentálně, vzhledem k vydání nového alba "Seven Bells", velice aktivní SECRETS OF THE MOON z Německa, kotvící u magického labelu Prophecy records – Lupus Lounge. Pokud si některé kapely na okultno jen hrají, SECRETS OF THE MOON jsou jeho opravdovým ztělesněním. Zcela originální pojetí black metalu a jeho spřízněných žánrů.

Taktéž druhá kapela pochází ze stáje Prophecy records – Lupus Lounge. Jsou jimi pokračovatelé původní linie NEGURA BUNGET, s rumunskou tradiční hudbou koketující DORDEDUH. Kdo navštívil loňský Brutal Assault možná si na kapelu vzpomene. Nicméně na POP6 budou mít v potemnělém sále DORDEDUH jistě zcela jinou atmosféru než za denního světla.

Do třetice zahraniční jméno a to pro mnohé kultovní záležitost v podobě německých depresí načichlých maniaků BETHLEHEM. Kapela, která prošla rozmanitým vývojem od dřevního black metalu v podobě prvních alb až k zvrácenému pojetí temného rocku. Kapela, jejímž členem byl krátce také Niklas Kvarforth ze švédských SHINING. Totální povinnost pro všechny, kteří s temnou hudbou byť jen koketují. Kapelu, kterou v ČR rozhodně jen tak neuvidíte.

Kdo z české scény by k výše jmenovaným mohl sedět lépe, než čerstvě ocenění HEIDEN. Držitelé Anděla za rok 2011, výherci Břitvy. Stále aktuální album "Dolores" má rozhodně co nabídnout.

Další kapely budou postupně přibývat.

Zobrazeno: 40x (Zdroj: Phantoms of Pilsen)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | PHANTOMS OF PILSEN no.6 | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist