PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

THE SHINING a LAHAR v Budějovicích!


THE SHINING
Kapela založená v roce 2001 v Holandsku v Amsterdamu. I když si The Shining prošli za svou hudební éru malými personálními změnami, stále se drží svého stylu. Hrají energií nadupaný thrashcore s vlivy kapel jako např.: The Accused, D.R.I., Bones Brigade nebo Verbal Abuse, ale třeba i Slayer a Nuclear Assault. Na svém kontě mají samostatný sedmipalec (2004), split LP (2008) nazvané "Thrash Attack", na kterém zvěčnili svojí muziku na vinylu se svými holandskými kámoši Waking the Dead (ex-S.A.F.), se kterými také jeli před třemi roky evropský tour. Tenkrát na zastávce v Písku neoficiálně pokřtili svou třetí věc, 7" split singl s tuzemskými Lahar. Takže pokud se za tu dobu kdy sem je viděl naposledy nic nezměnilo, můžeme očekávat: „rychlá tempa, krátký songy, kytary zařezávající se do mozku, kšilty nahoru a ... jak říká klasik (Katon W. De Pena): „trešer se kotle nebojí“
(http://www.myspace.com/theshiningtrash)

LAHAR
Písecký, dnes už asi více thrash metal než hardcore nebo fastcore komando s nezničitelným Banánem za mikrofonem zahrají songy z nové plánované jednostranné desky, (termín na spadnutí) a samozřejmě je proloží staršíma flákami z LP "Umění strachu" ... zazní i něco ze starší tvorby.
(http://www.myspace.com/laharfastcore)

Zobrazeno: 62x (Zdroj: Lahar)

Thrashator

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | THE SHINING a LAHAR v Budějovicích! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist