PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Českobudějovičtí NO BELIEF nastupují do studia!


Svůj dlouhohrající debut vyrazí tento týden natáčet do olomouckého DS Studia českobudějovičtí NO BELIEF. Nahrávka dostane název Silent Doom a posluchačům nabídne osm skladeb, které se pohybují na pomezí mezi death a black metalem. V titulní skladbě si zahostuje i vynikající zpěvák David Spilka.

„Usoudili jsme, že přišel ideální čas, abychom konečně vypustili naši první desku. Skladby jsme pečlivě pilovali po celý rok, takže jsme si nechali i toliko potřebný odstup. Nyní mohu s klidem říct: Je to zabijácký matroš,“ usmívá se kytarista Václav Votruba. 
O čem bude textová náplň nahrávky, mluví zpěvák Petr Junek: „Na rovinu přiznávám, že se texty nevyhýbají klasickému metalovému klišé. V poslední době mě děsí, jak se dávní metaloví proroci trefili do nynějšího stavu společnosti. Z klišé se tak stala holá realita. Ve svých textech popisujeme právě probíhající tichou válkou, která uvrhla západní svět do strachu a nejistoty...“
Nahrávka vyjde pravděpodobně u Ifa Records, a to v dohledné době.

NO BELIEF tvoří muzikanti z doomových DARK ANGELS, grindových YORPU a thrashových TROODON. Kapela vznikla v druhé polovině roku 2010 po rozpadu jihočeských AGONY, první koncert se uskutečnil vloni v prosinci v Českých Budějovicích na Ifa Party.

Sestava kapely: Petr Junek (Troodon) - zpěv, Jakub Vondrka (Dark Angels) – kytara, Václav Votruba (Dark Angels) – kytara, Petra Došková (Dark Angels) – klávesy, Tomáš Trávníček (ex-Agony) – basa, Radovan Fiala (Yorpu) - bicí

Zobrazeno: 101x (Zdroj: In Motion Agency)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Českobudějovičtí NO BELIEF nastupují do studia! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist