PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

DARK METAL FEST 17. 3. 2012 – 20 let AVENGER


Jak mnohým z Vás jistě neuniklo, volyňská darkmetalová kapela AVENGER v těchto dnech slaví úctyhodných 20 let působení na undergroundové metalové scéně. Oslavy se nesou ve velkém stylu, kromě dvou aktuálně vydaných nových CD (5. řadová deska BOHEMIAN DARK METAL a best of kompilace MCMXCII – MMXII), se nevlastní bratři Honza a Rámus (zakládající členové AVENGERu) odhodlali k uspořádání velkolepého koncertu nazvaného prostě “DARK METAL FEST”. Tato akce proběhne již tuto sobotu 17. března v kulturním domě “Na Nové” ve Volyni.
Jelikož se termín akce nezadržitelně blíží, přinášíme vám poslední novinky a informace ohledně průběhu celé taškařice. Jedná se o celodenní festival, vstup do sálu bude tedy umožněn již cca. od 13. hodiny, samotný program začne ve 14 hod. Všem vřele doporučujeme, aby dorazili včas ze dvou dobrých důvodů. Jednak prvních cca. 150 příchozích obdrží ke vstupence (250 Kč) aktuální číslo časopisu Pařát, kterého součástí (coby příloha) je již zmíněná kompilace AVENGER MCMXCII – MMXII. Máte tak možnost získat skvělý časopis a k tomu nejnovější počin oslavenců na originálním nosiči jako dárek. A za druhé (a to především), na rozdíl od jiných akcí, ve Volyni nebudou žádné začínající “předkapely” určené pouze “na rozjezd”. Již od prvních minut festivalu půjde o palbu ostrými náboji, ostatně posuďte sami:

14:00 PANYCHIDA
15:00 ASSESSOR
16:00 MARTYRIUM CHRISTI
17:00 BANE (Srbsko)
18:00 RADIOLOKÁTOR
19:00 AVENGER
20:00 THE STONE (Srbsko)
21:00 AVENGER
22:00 ROOT
23:30 AVENGER
00:30 MORTIFILIA

Závěrem bychom rádi pro jistotu jasně deklarovali, že kapela AVENGER, stejně jako celá tato akce nemá žádný politický či ideologický podtext. Prosíme tedy všechny příchozí, aby tento fakt vzali na vědomí a celou hudební přehlídku brali jako příležitost toliko k příjemné a  nekonfliktní zábavě. Věříme, že vše proběhne v pohodě k naprosté spokojenosti všech. Tak v sobotu ve Volyni , těšíme se!

Zobrazeno: 41x (Zdroj: Dark Metal Fest)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | DARK METAL FEST 17. 3. 2012 – 20 let AVENGER | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist