PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Legenda MEGADETH vystoupí na festivalu METALFEST v Plzni!


Ano, americký thrashmetalový gigant MEGADETH s legendárním hudebním géniem Dave Mustainem v čele se vrací do ČR! Půjde o jediné, exklusivní show pro Českou Republiku v roce 2012! Megadeth, jak se zdá, se pouštějí jen do exklusivních a silných záležitostí. Poslední festivalové turné v roce 2010 byly festivaly Sonisphere, kde byli součástí headlinerovského balíčku "Big Four" a nyní, v roce 2012, si vybrali pro celý evropský kontinent pouze účast na festivalech Metalfest! Headliner METALFESTU v PLZNI 2012 je tímto potvrzen!
MEGADETH - Tento kovový stroj funguje neomylně již od roku 1983, kdy Dave Mustaine odešel z Metallicy. Do Megadeth přidal více progresivních prvků s větším důrazem na instrumentální umění a celkově zrychlil tempo, čímž je jeho metalový atak silnější a účinnější. Letos jim vyšla 13. deska s příznačným názvem "Th1rt3en", na kterou je sám Dave velmi hrdý. "Je to takové vyvrcholení mé práce, kterou jsem do všech 13 desek dal. Na téhle desce se najdou momenty, které ukazují emoce a pocity, které jsem si ani nemyslel, že mám" říká. A my jsme hrdí na to, že můžeme přivítat velké MEGADETH na METALFESTU 2012 v Plzni!
Vstupenky, stále za super zaváděcí cenu, k dostání POUZE zde, na tomto webu v sekci "Vstupenky", u pořádající agentury Pragokoncert, tel: 577 432 580, e-mail: mikeskova@pragokoncert.com, ve ZLÍNĚ, v Masters of Rock Café na baru a v PRAZE, v sídle Pragokoncertu, U Bulhara 3 (pracovní dny - 9 - 16 hod.)

Zobrazeno: 169x (Zdroj: pragokoncert)

ThrashPanda

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Legenda MEGADETH vystoupí na festivalu METALFEST v Plzni! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist