PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Po rozpadnuvších se AGONY přichází nová kapela NO BELIEF


Svůj první koncert (28. prosince v Českých Budějovicích) má za sebou nová death/black metalová kapela z Českých Budějovic No Belief. Ta vznikla na troskách rozpadnuvších se Agony, ze kterých do No Belief přišli hned čtyři členové – Jakub Vondrka, Tomáš Trávníček, Radek Fiala a Petra Došková. Ti k sobě přizvali zpěváka thrashových Troodon Petra Ifu Junka a kytaristu doomových Dark Angels Václava Votrubu. Následně padla volba na název No Belief a nově vzniklá parta začala pracovat na společném repertoáru.

Všichni jsme se mezi sebou už velice dobře znali, takže spolupráce byla od začátku perfektní,“ říká Václav Votruba. „Rozhodli jsme se nikam nechvátat, materiál pečlivě vypilovat a ven vyrazit až jako plně sehraná parta, což se, myslím, podařilo.“

Muzika No Belief se pohybuje někde na pomezí death a black metalu, přičemž důležitou roli hrají klávesy, které celku dodávají atmosféru. Momentálně se kapela pomalu začíná připravovat na natáčení debutového alba.

„Řekli jsme si, že ještě doděláme jednu skladbu a vlítneme do studia, takže počítám, že v první polovině roku by snad nahrávka mohla být venku,“ načrtl Votruba.

Muzikanti z No Belief zároveň působí v dalších kapelách. Venca, Kuba a Petra hrají v Dark Angels, se kterými na letošní rok také připravují novou desku. Radek drtí bicí v grindových Yorpu a Ifa zpívá v thrashové brusce Troodon, se kterou se relativně nedávno úspěšně vrátil po dlouhých letech na podia.

Ukázku z prvního vystoupení na Ifa Party naleznete zde:

Facebook: http://www.facebook.com/#!/pages/No-Belief/226199804126632

Zobrazeno: 100x (Zdroj: In Motion Agency)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Po rozpadnuvších se AGONY přichází nová kapela NO BELIEF | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist