PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Masters Of Rock 2012 potvrzuje další kapely


EDGUY (Ger) - šílený Joker opět zasahuje! Nová deska EDGUY "Age Of The Joker" sklízí celosvětově ohromné úspěchy a nejinak je tomu na live koncertech, které EDGUY letos na podzim odjeli. Oba koncerty, pořádané agenturou Pragokoncert byly beznadějně vyprodány, a tak se populární vysmátý metalový Joker spolu s Tobi Sammetem a jeho smečkou vrátí, tentokrát na pódium Masters Of Rock 2012!

GOTTHARD (Swi) - před rokem ještě neuvěřitelné, se nyní stává realitou. Švýcarská hard-rocková legenda GOTTHARD je po tragické smrti Steve Lee zpět s novým zpěvákem! Smrt Steva Lee zasáhla celý svět, ale zbylí členové kapely GOTTHARD po čase našli ten nejlepší lék na bolest způsobenou touto nečekanou ztrátou, vzchopit se a pokračovat v úspěšném tažení hudebním světem dál! Konkurzu na nového zpěváka se zúčastnilo na 500 zpěváků z celého světa a tím nejlepším se stal domácí, švýcar Nic Meader. Jeho příchod do kapely byl, jakoby zapadl poslední chybějící kousek do puzzle kapely GOTTHARD. Nic a zbytek kapely si naprosto sedli jak hudebně, tak osobně a již nyní šťastně vzniká zbrusu nové hudební dítko znovuzrozené kapely! Celosvětový comeback hard-rockových miláčků GOTTHARD na Masters Of Rock 2012!

FIREWIND (Gre) - časy velkých kytarových mágů se zdají být pryč. Zůstává již jen několik málo vzácných exemplářů, kteří stále drží čest a slávu tohoto nástroje. Řek Gus G. je jedním z nich. Ne nadarmo si ho sám Ozzy Osbourne vybral na místo Zakka Wildea. Existuje vůbec větší vyznamenání pro kytaristu? Důvodem je prostě výjimečné kytarové umění, které Gus G. předvádí. Už od roku 2002 jeho kapela FIREWIND dodává dokonale vypilované a chytlavé melodie, které neztrácí nic na síle a dramatičnosti a jejich hity se směle řadí vedle toho nejlepšího od Dia, Scorpions či Stratovarius. Vydobyli si absolutně nedotknutelnou pozici na poli power metalu. Na jaře vydají novou desku, a v létě se pak poprvé představí na Masters Of Rock festivalu!

Zobrazeno: 27x (Zdroj: mastersofrock.cz)

Thrashator

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Masters Of Rock 2012 potvrzuje další kapely | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist