PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Metal Breath Production ukončí svoji činnost


Vydavatelství Metal Breath Production ukončí zcela svoji vydavatelskou činnost ke konci letošního roku! Pavel Maňas, majitel firmy Metal Breath Production, k tomu říká: "Po 21 letech pestrých hudebních aktivit je na čase začít se věnovat plně něčemu jinému. Myslím, že i přesto, že jsme nevydali mnoho titulů (16), plně jsme se jim věnovali a zanechali jsme na české a světové metalové scéně svou nesmazatelnou stopu. Mě osobně se vyplnilo několik mých snů, a tak uzavírám kapitolu Metal Breath Production s velkým uspokojením. Chtěl bych na tomto místě poděkovat mým kamarádům a spolupracovníkům, kteří to se mnou táhli hodně dlouho: Pavlovi Kusniarikovi, Michalovi Husákovi, Františkovi Březinovi, Pavlovi Fialovi, Petru Chvojkovi a Vladimíru Šumovi. Dále bych chtěl poděkovat za přízeň všem fanouškům, kteří nás kdy podpořili!"
Vydavatelství existuje oficiálně od listopadu 1991, samotný fanzin Metal Breath od dubna 1990. První titul vyšel v roce 1993 (ASMODEUS "Den zúčtování"), poslední v listopadu 2009 (CALES "Krf"). Aktivitu vydavatelství Metal Breath Production přebírá od 1. ledna 2012 sušická firma Magick Disk Musick (www.madmusick.cz), u které bude možné dále objednávat nabídku titulů v distribuci Metal Breath. Do konce roku 2011 bude probíhat plošný výprodej titulů z katalogu Metal Breath.
Nadále bude fanzin Metal Breath příležitostně vydáván ve formě PDF dokumentu (Metal Breath č. 54 vyjde na přelomu 2011/2012), který bude dostupný na stránkách metalbreath.cz. Zde bude také možné nadále objednávat původní tituly Metal Breath Production, které jsou v omezené nabídce prozatím k dispozici.
Od 1. ledna 2012 přestane zároveň platit notoricky známá adresa: Metal Breath Production, P.O. Box 5, 330 11 Třemošná, nadále bude možné firmu kontaktovat pouze mailem na info@metalbreath.cz.

Zobrazeno: 39x (Zdroj: metalbreath.cz)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Metal Breath Production ukončí svoji činnost | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist