PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

První informace o OBSCENE EXTREME 2012


Datum pro OEF 2012 - 11.-15. července 2012!!!

Nejdůležitější datum pro každého šílence v roce 2012? Obscene Extreme 2012 proběhne od středy 11. července do neděle 15. července 2012!!! 

FREAK festival (středa 11.7.2012)
- pokud mám popsat jedním slovem náš Freakfest, pak bezpochyby - Šílenost!!! Ale atmosféra byla tak kouzelná, že si prostě tento předprogram celého festivalu za rok zopakujeme!!! Je pravda, že někdy už to bylo celkem na hranici, ale na druhou stranu Freakfest se ukázal jako parádní startovací den a OEF publikum je natolik toleratní, že každý si našel své místo a buď si Freakfest užil naplno a aktivně s pětibojem anebo prostě člověk zkouknul pár závodů (které rozhodně neuvidíte každý den). Na příští rok už máme spoustu nápadů jak středu vylepšit, možná přidáme i nějakou tu hudební vložku či minimálně rozšíříme audio burácení v pivních stanech.

69 KAPEL
- 69 je parádní číslo, skvěle se nám osvědčilo a zůstaneme u něj i pro rok 2012. V nasledujícím roce by jsme chtěli počtem kapel, které kdy zahráli na OEF atakovat hranici 500!!!

AFTERSHOW party (neděle 15.7.2012)
- pohodová klubová akce pro ty, kterým ještě nedošly síly. Bude i v roce 2012, opět neděle, opět v nějakém příjemném klubu.

TIPY NA KAPELY
- teď je pravý čas zahrnout nás vašimi tipy na kapely, které by jste chtěli vidět příští rok!!! Napiště nám na OEF fórum, OEF faceboook, bandzone či email!!!

CO ZLEPŠIT?
- díky za všechny super emaily a ohlasy!!! Netřeba dodávat, že vaše podpora nás těší. Pokud máte nějaký nápad jak, co, kde na OEF vylepšit, sem s tím!!!

Zobrazeno: 38x (Zdroj: obsceneextreme.cz)

Thrashator

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | První informace o OBSCENE EXTREME 2012 | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist