PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

42. číslo metalového Pařátu vychází již tento týden


Do blížícího se vydání Pařátu se sešlo docela hodně výročí. Mnohastránkovým tématem čísla je odkaz kultovních EMPEROR (doplněný o Ihsahnovy aktuální postřehy a komentáře), od jejichž posledního řadového alba „Prometheus - The Discipline Of Fire & Demise“ uplynulo v říjnu 10 let. Zároveň je tomu letos 20 let od jejich vzniku.  

Rovněž 20 let uplynulo od sebevraždy Deada, nezapomenutelného a hlavně šíleného zpěváka MAYHEM, kterého vám představíme v šokujícím životním příběhu. Mimo dobových komentářů se nám podařilo sehnat i čerstvé vzpomínky jeho bývalých kolegů a spoluhráčů.

Do třetice 20 let je tomu od chvíle, kdy vyšlo album CANNIBAL CORPSE „Butchered At Birth“! Od tohoto čísla rozjíždíme novou plakátovou sérii „Frontcover´s Gallery“ a právě tento kultovní obal „Kanibalů“ jsme na originálním plakátu formátu A2 vybrali na rozjezd! Mimo megaplakátových HAEMORRHAGE a INSOMNIUM se také dostává na vůbec první velký plakát Cliffa Burtona v historii českých metalových časopisů! Od Cliffovy tragické smrti si letos připomínáme již čtvrtstoletí.

V novém Pařátu najdete také rozsáhlé rozhovory např. s CYNIC, BRUTAL TRUTH, BEHEMOTH, MY DYING BRIDE a dalšími.

Neopomíjíme ani české kapely. Vyjma komentovaného průletu historií dvacetiletých MALIGNANT TUMOUR a „nově“ blackmetalových ROOT se dostává na poslední díl historie DEBUSTROLu nebo na sumarizaci českých metalových tributů a perverzních obalů české metalové historie.

Společně s Pařátem vychází také debutové album (originální CD s bookletem) doomových ET MORIEMUR – „Cupio Dissolvi“. Myslíme si, že tahle deska na české metalové scéně udělá pěkný vítr a ET MORIEMUR navážou na odkaz momentálně neaktivních DISSOLVING OF PRODIGY.


Zobrazeno: 20x (Zdroj: Pařát)

Kuba

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | 42. číslo metalového Pařátu vychází již tento týden | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist