PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Nové CD AVENGER – BOHEMIAN DARK METAL již brzy!


Tak přátelé, věci se pohnuly správným směrem!

Poté, co jsme úspěšně přežili volyňský Metalfest v červenci (za příjemnou atmosféru a hojný počet příchozích ostatně dodatečně velmi děkujeme!!), bylo na čase, abychom se pustili do další práce.

Trvalo to skoro 2 roky :-)), ale s obrovskou radostí a úlevou lze prohlásit nahrávání nového alba za dokončené. Původní pracovní název "Of his blood" vzal za své, jak se deska postupně rodila, bylo víc a víc jasné, že vzniká dílo, které nemůže mít výstižnější titul než "BOHEMIAN DARK METAL". Toto album provázelo spoustu smůly, při jednom neuváženém počínání s daty na záznamovém hard discu jsme přišli o stopy bicích v jedné skladbě a o stopy kytar v další (to je tak když se práce táhnou x-let..., kovářova kobyla chodí bosa apod. :-))). To nás postavilo před nelehké rozhodování, na stole byla i možnost na všechno se vysrat. Dnes, když  poslouchám pracovní master nahrávky, jsem šťastný a hrdý, že jsme tak neučinili a práce jsme dokončili.

 Sám skoro nevěřím událostem, které probíhaly minulý víkend. Naše studio HELLSOUND bylo poctěno vzácnou (a neskutečně příjemnou) návštěvou Mistra Petra "Blackie" Hoška, který nahrál pár vokálních a dalších killer partů do několika skladeb. Doplnil tak řadu zajímavých hostů na nové desce, jmenujme například Kudlu z pekelného tělesa Dark Storm, Branka Paniče z elitní srbské blackdeath hordy Bane, Přému Šímu, který tak zavzpomínal na své předchozí působení v Avengeru a další.Zásluhou Blackieho jsme pro tento projekt získali ještě jednoho velevzácného hosta, neprozradíme jeho jméno - nechte se překvapit. Snad jen napovíme, že během návštěvy u něj jen tak "jakoby nic" vznikl naprosto zabijácký soubor artworků, který bude použit pro grafické zpracování bookletu nového CD. Ač neplánovaně, věci nemohly dopadnout lépe.

Vzhledem k tomu, že většina prací je hotova, vše co zbývá dodělat je v plném proudu a spolehlivost labelu DEATHGASM Rcs. (USA) je neochvějná, lze očekávat vstup nové desky na trh v nejbližších měsících.

MĚJTE MĚ ZA BLÁZNA, ALE VĚŘÍM V JEDINOU VĚC – NOVÁ DESKA AVENGER VÁS VŠECHNY POZABÍJÍ!!! PĚKNĚ JEDNOHO PO DRUHÉM!!!!!!!!!

Honza Kapák + Avenger

www.avenger-cz.net

www.bandzone.cz/avengerband

 

Zobrazeno: 37x (Zdroj: Avenger)

Thrashator

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Nové CD AVENGER – BOHEMIAN DARK METAL již brzy! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist