PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

LOUČOVICKÉ LÉTO FESTIVAL 2011


LOUČOVICKÉ LÉTO FESTIVAL 2011

V pátek 29.7. 2011 proběhne v obci Loučovice ležící pouhé 3km pod Lipenskou přehradou jednodenní rock/metalová párty. Nepůjde úplně o klasický festival, připraven je i bohatý doprovodný program v čele se známým moderátorem Standou Berkovcem, který bude celý festival moderovat. Připraveny jsou i různé soutěže, exibice tří kolek, dřevorubecká exibice, tombola kde bude možné vyhrát npř. i pobyt v Loučovickém **** hotelu Kilián, speciální akce na piva a vína atd.

Vstup pro děti do 12 let v doprovodu rodičů bude zdarma, jinak pouhých 150,- . Celá akce odstartuje úderem 15:00. Opravdu se je na co těšit. Pro ty co úplně přesně neví kde se Loučovice nachází je zde mapka, hřiště je přesně naproti restauraci & pensionu Pod Lipou

Mapa: http://alturl.com/krvon

 

 

29.07. 2011

LOUČOVICE u Lipna – areál tréningového fotbalového hřiště

Vstup: 150,-
Start: 15:00
ABRAXAS
Praha – rock // www.abraxas.cz

Abraxas oslaví v roce 2011 35.výročí svého vzniku. K této příležitosti proběhne celorepublikové turné, na kterém představí průřez toho nejlepšího, včetně hitů jako Nekonečný boogie, Poprvé, Každý den je to jinak, King Kong, Box či novější Karel drogy nebere feat. Karel Gott nebo Obyčejnej svět. V rámci tohoto turné Abraxas vystoupí i na 1. ročníku loučovického rockového festivalu.


LOCOMOTIVE
Český Krumlov - hard core metal // www.locomotive.cz

Jihočeská legenda, která patří ve svém ranku k tomu nejlepšímu co česká scéna nabízí, což dokazuje sdílení podií s takovými jmény jako jsou npř. MACHINE HEAD, TESTAMENT, AGNOSTIC FRONT či NAPALM DEATH i účast na největších českých festivalech. Jestliže máte rádi tvrdou a prdel nakopávající hudbu s živelnou show plnou moshingu a energie máte jedinečnou možnost !!!


SATISFUCKTION
České Budějovice – rock metal // www.satisfucktion.cz

Českobudějovičtí (původně Vyšebrodští) Satisfucktion fungují na naší scéně již 20 let, mají za sebou řadu úspěchů, ať už vítězství v celonárodní soutěži Rock made in Gambrinus v roce 2002, nebo předskakování legendám jako jsou KISS, FAITH NO MORE, DOG EAT DOG, WALTARI atd.V Loučovicích nám předvedou songy z nové desky Penumbra, která sklízí pozitivní ohlasy jak mezi fanoušky tak i v médiích.


QUEENS OF EVERYTHING
Praha – r´n´roll - punk // www.bandzone.cz/queensofeverything

Queens Of Everything povstali z popela dnes již neexistujících kapel Flaming Cocks, 2v1, Bad Tones a Unity. Nejedná se tedy o žádné nováčky, ale o ostřílené muzikanty velmi pestrého hudebního zaměření. Právě originální mix hudebních žánrů činí z Queens Of Everything jedinečnou kapelu a to nejen v Čechách. Energický punkrock s nezaměnitelným zvukem rock´n´rollového kontrabasu okořeněný dechovou sekcí, to jsou Queens Of Everything!!!


WHO KILLED MARILYN?
Český Krumlov – r´n´roll/rock/metal // www.bandzone.cz/wkm

Nebojím se říct, že už veteráni českokrumlovské rock metalové scény. W.K.M. nám naservírují porci poctivého rocku navleklého po pořádného metalového kabátu (neplést si s teplickou tancovačkou . Můžete se těsit na songy z posledního alba Parazit, keré si můžete poslechnou npř. na Bandzone profile W.K.M.

KYANID
Český Krumlov – pop/rock // www.bandzone.cz/kyanid


Mladá dravá krev, věkový průměr těchto chlapíků je necelých 17 let nutno říct, že těmhle fešákům to opravdu hraje a mladý děvčátka se mají na co těšit ;-) . Kyanid nám celý festival odstartují, takže doražte včas aby jste o jejich show nepřišli.


Line-up:

 

16:00 – 16:40 KYANID

16:55 – 17:35 WHO KILLED MARILYN?

18:00 – 18:45 QUEENS OF EVERYTHING

19:05 – 19:50 SATISFUCKTION

20:10 – 20:55 LOCOMOTIVE

21:15 – 22:45 ABRAXAS

 

Více informací můžete nalézt na www.antistar-production.com nebo kompletní program Loučovických slavností naleznete na www.hotel-lipno-kramolin.cz . Pro fanoušky Facebook je vytvořena událost zde:

 

http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=245577792122347

 

Zobrazeno: 55x (Zdroj: www.antistar-production.com)

ThrashPanda

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | LOUČOVICKÉ LÉTO FESTIVAL 2011 | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist