PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

ISACAARUM hlásí hotovo!


Převzato z BZ:

ISACAARUM hlásí hotovo !!! Po 6-ti letech od posledního studiového záseku SHIBARI KATA jihočeského klystýrového komanda vychází dlouho očekávané nové studiové CD s názvem VASELINE. Nahrávka obsahuje 12 nadupaných tracků v samopal-metalovém hávu, některé navíc obohacené účastí řady zajímavých hostů z jihočeské hudební smetánky (vlakin@INGROWING, broňa@SATISFUCKTION). Zvuk nahrávky byl svěřen do péče mistra Reného Pavézy (studio LOCO), následný mastering pak proběhl v českobudějovickém MKP studiu. O zpracování grafiky se jako vždy bravůrně postaral sám zpěvák Chymus, fotografie členů kapely v obalu CD jsou pak excelentním dílem p. Vladimíra Štrosse. Velký dík také patří i bývalému bubeníkovi ISACAARUM - Internervovi, který je na této nahrávce autorem bicích partů.

Tracklist VASELINE je následující:

COCKWORK ORANGE, TOIL IN OIL, PRICKSHOT, BOOBSTRIKE, BALL HAMMER, TWAT DRENCHED, LADYBOY FISTED, STINKFERTILE, NEOVASELINISM, BODY SCAPE, RUST IN PISS, BACK TO THE BED

O vydání nového CD se opět postará label OBSCENE PRODUCTIONS páně Čurbyho, datum oficiálního vydání byl stanoven na 7.7.2011 v den začátku trutnovského OBSCENE EXTREME FESTIVALU, kde ISACAARUM v rámci své sobotní show představí všem fans některé z nových tracků . . . .

Zobrazeno: 21x (Zdroj: Bandzone)

Kuba

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | ISACAARUM hlásí hotovo! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist