PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

MATER MONSTIFERA s novým albem pod Pařátem už za měsíc!


Dlouho očekávané nové album jihočeských atmo-blackových MATER MONSTIFERA „Na zrcadlech lží" vyjde 20. června jako full original CD společně se 40. číslem Pařátu opět za tradičně perfektní cenu 99 Kč včetně poštovného!

Již nyní máte možnost si předobjednat merchandise k tomuto albu, konkrétně pánská trika, dámská trika a mikiny. Skladem budou všechny velikosti, tak si tu svoji zarezervujte třeba již nyní! Jedná se o kvalitní značku triček Fruit of the Loom, vysoká kvalita potisku je samozřejmostí. Merchandise bude k dispozici pro zaslání poštou od 20.6., fyzicky si jej můžete vyzvednout od 24.6. na festivalu AFOD (www.afod.ic.cz), který MATER MONSTIFERA každý rok pořádá a na němž dojde i ke křtu alba.

Další informace najdete na našem webu www.paratmagazine.com

V drtivé většině případů pokud se posluchač podívá na obal alba a font není nečitelný, vidí název kapely i název alba. Tady je to však trochu jinak. Kytarista Yvor vysvětluje, proč zvolili netradiční postup: „O frontcover (a vlastně o celý booklet) se nám tentokrát postarala Lucie Koutecká (fa. Koutmedia). Přišla s nápadem nechat titulní stranu bez loga a názvu alba. Přišlo nám to jako dobrý nápad a třeba právě proto ten booklet zaujme a bude vyčnívat z davu. Fanoušci o žádné potřebné informace nepřijdou a vše potřebné najdou uvnitř bookletu. Šlo víceméně o spontánní nápad.
 
Seznam skladeb: 
1.Slyš Královno
2.Proč já
3.Vítej
4.Únor
5.Beletseri
6.Epilog
7.Kruh se uzavřel
8.Svítá a ohně hoří
9.Na zrcadlech lží
10.Outro

Zobrazeno: 82x (Zdroj: www.paratmagazine.com)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | MATER MONSTIFERA s novým albem pod Pařátem už za měsíc! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist