PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Další tři bandy na Obscene Extreme 2011


LAUTSTÜRMER

LAUTSTÜRMER vyhřezl během extrémního parna v létě 2007 v HC City Malmö, punkovém sídle číslo 1 ve Švédsku. Adam, který zrovna odešel z DRILLER KILLER, se sešel s Christem, který z DRILLER KILLER neodešel, aby zachlastali a při tom rozjeli ve zkušebně menší peklo. S Adamem u kytary a Christem za bicíma vznikla muzika příliš dobrá na to, aby ji nechali jen tak povalovat. Zeptali se Seelleho (ano, ano, další ze starých členů DRILLER KILLER…), ten se k tlupě přidal a vlítl za bicí, no a Christ pozvedl basovou sekeru. Tak vznikla trojice, která se jmenuje LAUTSTÜRMER, a svoje kořeny vyživuje z bažiny švédskýho rapunku a čímkoliv mezi rockem a kurvarollem.

COMBAT NOISE

Skutečně globální grindcoreové setkání. Neexistují tak vysoké zdi, které by nedovolily skvělým kapelám zaujmout své právoplatné místo na OBSCENE EXTREME 2011. Přesto se tu COMBAT NOISE představí poprvé. Vznikli v roce 1996 v Havaně na ostrově Kuba. Divoká death/grindová pětice ostře vystupovala proti svému okolí. Tři alba od roku 2004, nesčetné demonahrávky a hudební příspěvky na mezinárodních kompilacích jsou jednomyslně zaměřeny proti moderním válkám. S nekompromisním posláním à la BOLT THROWER, vyzbrojeni v pěst sevřenou zběsilostí, přeměněnou ve zbraň jako za éry NAPALM DEATH s Harmony Corruption, a trochou švédského deathmetalu. COMBAT NOISE jsou na domácí scéně známí svými nepolevujícími živáky a po granátovém šoku na OBSCENE EXTREME 2011 se chystají zahnat punkery zpátky do kanálů.

ZEITGEIST

ZEITGEIST povstal z prachu NEURAL GORGE, A.P.D. a BURIAL GROUND - tří Grind/HC kapel, které byly aktivní nějakou dobu na DIY scéně v italském Turíně, známém to “motorovém” městě, které vyprodukovalo nejklasičtější italské hardcore kapely 80. let (NEGAZIONE, DECLINO, 5° BRACCIO, NERORGASMO atd.)... Příběh ZEITGEIST se začal psát na koncertě BRUTAL TRUTH v říjnu 2008. Fefo a Luca, zcela ohromeni prapůvodní silou a intenzitou téhle show, se rozhodli vytvořit něco nového. Žádnou italskou kopii nějakých severoevropských grind kapel, ale něco osobnějšího, ovlivněného mnoha různými žánry a jedinečným přístupem turínského old school hardcoru. V únoru 2009 se kapela konečně zformovala jako výsledek velmi rozdílných chutí a myšlenek každého ze členů. Doposud udělali ZEITGEIST několik turné po Itálii včetně koncertů s BLOOD DUSTER a CRIPPLE BASTARDS a ve vlastní režii vydali na konci roku 2009 CD. Současný styl kapely je spalující mix chladného, rychlého grindu a trochy melodického Crust/D-Beatu a to vše se přetváří do zničující grind´n´rollové parádičky. Na svém vystoupení na OEF 2011 představí nové CD, které vychází v koprodukci s FOAD Records, Itálie.

Zobrazeno: 37x (Zdroj: obsceneextreme.cz)

Thrashator

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Další tři bandy na Obscene Extreme 2011 | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist