PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

FREAK fest součástí OEF 2011


Jeden extra den navíc v rámci OBSCENE EXTREME Festivalu pro ty, které baví být jiní! Posloucháme muziku, co ostatní nechápou, oblékáme se, chováme se a přemýšlíme jinak… Na FREAK DAY na OBSCENE EXTREME Festivalu se navíc pobavíme dle našeho gusta, protože na OE jsme mezi svými a můžeme řádit (s minimálním rizikem, že by byl někdo pohoršen nebo volal policii :-)Ve spolupráci s šílenci z pražského tattoo & piercing salonu HELL.cz pro vás připravujeme komponovaný program skládající se z projekcí dokumentů o body modification a diskuzí na toto téma, samozřejmě i s názornou ukázkou. Navíc se můžete zúčastnit některé z disciplín FREAK PĚTIBOJE.

1. Run, cripple, run - souboj jednotlivců, běh v nepřirozené pozici

2. Vomit duel - souboj jednotlivců, pití půl litru slané vody na ex na rychlost, popř. možnost upgradovat na pití chcanek

3. Gore target - soutěž dvojčlenných družstev, hod rajčetem na živý cíl

4. Freak shopping slalom - soutěž dvojčlenných družstev, slalom v nákupním vozíku

5. Dirty downhill - souboj jednotlivců ve skluzu ze zabahněného svahuVšichni milujeme volnou disciplínu na soutěži MISS. Tady náš čeká free style disciplínu DO IT YOURSELF, DO IT OBSCENE, DO IT EXTREME. Žertovné masky a kostýmy rozhodně vítány! BÝT FREAK NENÍ OK, BÝT FREAK JE SUPER!

Zobrazeno: 37x (Zdroj: obscene)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | FREAK fest součástí OEF 2011 | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist