PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Poslechněte si nové AUTOPSY


Legendární AUTOPSY oficiálně ukončili patnáctiletou přestávku v loňském roce vydáním stěží přehlédnutelného EP „The Tomb Within“.  Návrat tehdy oslavili hned na třech festivalech: Maryland Deathfest, PartySan & Hole in the Sky, kde si s nimi na basu zahrál Dan Lilker (BRUTAL TRUTH, NUCLEAR ASSAULT). Tím to ale neskončilo, jen začalo. Koncem května AUTOPSY vydávají nové studiové album „Macabre Eternal“, z něhož si zde můžete poslechnout ukázky (klikněte na Load Audio Player).
AUTOPSY začali nahrávat v únoru tohoto roku ve studiu Fantasy za asistence Adama Muñoze. K původnímu triu Chris Reifert, Danny Coralles & Eric Cutler se přidal baskytarista Joe Trevisano (dříve „Allen“ z ABSCESS/VON FAME). Obálku alba „Macabre Eternal“ má na svědomí Wes Benscoter (SLAYER, MORTICIAN, SINISTER).
Než album dorazí do prodejen, užijte si znovuoživlé AUTOPSY na videu „My Corpse Shall Rise“ z výše zmíněného EP „The Tomb Within“.

Zobrazeno: 37x (Zdroj: spark-rockmagazine.cz)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Poslechněte si nové AUTOPSY | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist