PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Od 20. dubna propukne nákaza jménem DOBYTČÍ MOR


Od 20. dubna propukne nákaza jménem DOBYTČÍ MOR s kmenovým značením "Syndrom". Součástí dubnového vydání Pařátu totiž bude i nové CD death-grindových "Dobytků" majících svoji stáj na severu Moravy (full verze s bookletem, žádné papírové PNS edice), které v deseti nových válech provede důkladnou očistu vaší nervové soustavy! DOBYTČÍ MOR přichází s druhým studiovým materiálem po šíleně dlouhých 18 letech (kapela dlouhé roky nefungovala a pokud nepočítáme krátkou epizodu na Obscene Extreme 2001, do nového provozu se transformovala až v roce 2008), přičemž jejich prvotina "The Famine" (1993) patřila mezi vůbec první tvrděmetalové undergroundovou nahrávky, která v Česku vyšly na CD! Album budete moci pořídit s dubnovým Pařátem opět za skvělých 99 Kč včetně poštovného! 

Připravte se na starou lajnu ve stylu Napalm Death, ovšem s výborným zvukem ze studia Mroš. Znalci podle jména jistě vytuší, že tam bude jistá spojitost s legendárním studiem Barbarella. Ostatně jednu novou skladbu „Conteinerized“ si již můžete poslechnout na www.bandzone.cz/dobytcimor  

Pecky z nového alba kapela poprvé odehraje v sobotu v Ostravě na akci „Pařát releases night“.

Veškeré informace o ní najdete na www.bandzone.cz/fan/paratfest 

Zobrazeno: 56x (Zdroj: www.paratmagazine.com)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Od 20. dubna propukne nákaza jménem DOBYTČÍ MOR | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist