PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Další čtveřice kapel pro letošní Masters Of Rock


Program festivalu Masters Of Rock (14. - 17.7. areál likérky R. Jelínek VIZOVICE) se úspěšně plní. Můžete si připsat hned 4 nově potvrzené kapely:
MERCENARY (Den) - dánský metal má tradici! Mercenary jsou jednou z nejaktivnějších kapel tohoto pohádkového kusu země. S novou deskou "Metamorphosis" a svým pověstně zuřivým mixem prog metalu a melodického death metalu letos poprvé vtrhnou i na pódium Masters Of Rock!
ARKONA (Rus) - pohanská bojovnice Masha a její grupa se chystají vytasit meče a nemilosrdně zaútočit svým svěžím ruským folk-metalem. Další silnou zbraní bude jistě také zbrusu nové album, které v současné době dokončují!
STEELWING (Swe) - mladá, svěží heavy-metalová banda, kterou jsme měli možnost vidět v roli speciálního hosta slavných ACCEPT! Tuto novou, divokou metalovou krev nutno rozlít i na "Masters".
AUDREY HORNE (Nor) - sympatičtí rockeři z Norska míří do Vizovic také s novým a svým dosud jednoznačně nejúspěšnějším albem nazvaným jednoduše "Audrey Horne".

Zobrazeno: 28x (Zdroj: mastersofrock.cz)

prepil

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Další čtveřice kapel pro letošní Masters Of Rock | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist