PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Groovy death metalová kapela LANDSCAPE OF SHADOWS vydává své debutové EP


Česko - slovenská groovy death metalová formace LANDSCAPE OF SHADOWS, v níž se setkávají bubeník BILLY-Q, kytarista ZLOM, kytarista JOO a zpěvák Ondra, vydává 18. září pod labelem Black Barn Music své debutové EP nazvané Better Than Live (Alone). Na EP najdete šest skladeb, autory hudby jsou členové kapely. Texty do čtyř skladeb napsal zpěvák Ondra, po té kapela navázala spolupráci s Tomem F. Hanzlem alias Chymusem, který otextoval zbývající dvě. Dalším hostem je Broňa Míka ze Satisfucktion, ten si zazpíval v singlu Waiting, který najdete i s plnohodnotným klipem na YT kanálu kapely.

 

“Naše debutové EP Better Than Live (Alone) je v podstatě taková kompilace šesti singlů, které vznikly postupně během období 2020-2022, z nichž jsou čtyři už k poslechu jak na Youtube ve formě klipů nebo vizualizerů, tak i na Spotify, iTunes, Deezer a dalších streamovacích službách.

To období dvou let není kvůli tomu, že bychom neměli nápady na skladby, ale byla doba COVIDU a nahrávání bylo obtížné. Samozřejmě jsme spolu na dálku spolupracovali, ale nebylo možné se scházet, jelikož každý z nás je z jiného kraje, dokonce Jojo je ze Slovenska.Takže na skladbách jsme spolupracovali na dálku. Někdo udělal hrubou kostru skladby, poslal ji ostatním členům, a ti doma dodělali své party. V té době to prostě jinak nešlo, ale měli jsme alespoň čas na to, abychom skladbám dali ta správná “kladiva”.

 

Více informací a objednávky: www.blackbarn.store

 

Přidáno: 24.8.2022 (Zdroj: Black Barn Music)

HMB

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Groovy death metalová kapela LANDSCAPE OF SHADOWS vydává své debutové EP | Hard Music Base

Menu
O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2022. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist