PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

ROSA NOCTURNA se rozhodla zkusit štěstí i u zahraničních posluchačů


Brněnská symfonic folk metalová ROSA NOCTURNA se rozhodla zkusit štěstí i u zahraničních posluchačů.

Kapela dosud vydala čtyři alba, všechny v našem rodném jazyce. Naposledy vydali v listopadu 2020 album Andělé a bestie. Už na tomto album jsou v bonusech dvě z písní alba nazpívané i anglicky. Kdo se totiž alespoň po očku poohlížel po zahraničí, dobře ví, že tam s češtinou nezaujme. Protože se kapela chce přiblížit i zahraničním posluchačům, chystají na letošní léto vydání celé poslední desky v angličtině. Bude se jmenovat, jak jinak, Angels and beasts. Na albu bude celkem jedenáct písní. Devět do angličtiny přetextovaných songů z české verze, instrumentálka Periculum a jako bunus, starší sklaba Of love, of war, of blood, nově v anglické verzi. Mimo změnu jazyka i hudba dostala celkově nový mix i master, takže bude znít víc moderněji.


K anglické verzi alba už kapela vypustila dva singly. První byl duet Desires in mist, který zpívá Aneta Zatočilová a jako host se mužského partu ujal René "Perry" David z brněnských Flowerwhile. Lyric video k této písni je dostupné na Youtube.

 

 

I druhý singl Lightbringer kapela vydala v podobě videa. To je zpracováno kreslením do písku a vytvořila ho Volha Safronava. Písničku nazpívala Viktorie Surmová (Surma).

 

Přidáno: 15.6.2022 (Zdroj: Rosa Nocturna)

HMB

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | ROSA NOCTURNA se rozhodla zkusit štěstí i u zahraničních posluchačů | Hard Music Base

Menu
O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2022. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist