PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Křest nového alba black metalistů SEKEROMLAT


3.6.2022 od 19:30 proběhne v legendárním pražském klubu 007 křest nového alba blackmetalistů SEKEROMLAT, které se nazývá "Drápy a tesáky".V tento večer se můžete těšit na okultní dýchánek plný temnoty, kadidla a kostí, který vám SEKEROMLAT naservíruje spolu s drtivou hudbou z jejich nového alba. Kapela prošla v poslední době několika personálními změnami, které jen přilili olej do ohně, je v plné síle a připravena vás o tom všem přesvědčit.

Nové album vyšlo jako MC kazeta na labelu Vřesová studánka a bude na místě ke koupi spolu s dalším zbrusu novým merchem.

Jako vážení hosté tohoto večera vystoupí také brněnští ASGARD se svou částečně omlazenou sestavou, avšak i se členy původními. Kapela je, za svých více jak 30 let fungování, v kruzích českého BM pojmem a legendou. Na její tvorbě je znát úzká spolupráce s Root a to jak hudbou, tak epickými texty. Každopádně si kapela drží svůj osobitý a styl a projev. Zas tak často nekoncertují, takže skalní oldschool blackmetalisté, by si toto rozhodně neměli nechat ujít!

Více na : https://www.facebook.com/events/702190654275971

 

Přidáno: 25.5.2022 (Zdroj: Sekeromlat)

Rock´N´Roll Hell

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Křest nového alba black metalistů SEKEROMLAT | Hard Music Base

Menu
O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2022. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist