PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Antitrend Open Air Festival 2022


V sobotu 25. 6. 2022 se uskuteční již 18. ročník dnes již prakticky kultovního Antitrend Open Air festivalu. Festival se jako každý rok (až na jedinou výjimku) koná v příjemném prostředí vesničky Žabčice, která se nachází kousíček od jihomoravské metropole Brna – navíc v luxusní vzdálenosti zdejší vlakové zastávky (vlaky sem jezdí každou hodinu). Pokud Vám v žilách koluje láska k hudebním stylům jako je death/grind, brutal death, gore grind, fastcore či crust, je sestava letošního ročníku tohoto extrémního festivalu pro vás jako stvořená. Opět velmi silná sestava s hromadou zahraničních i domácích kapel čítá celkem 15 kapel ze 7 různých evropských zemí a ani letos nebude chybět několik velmi zajímavých seskupení. Každý správný fanoušek výše uvedených stylových škatulek si tak určitě vybere ty, za kterými se vydá cca 20km jižně od Brna, kde se rozezní ta nejšílenější zvěrstva, co může extrémní scéna nabídnout. Podle dlouho avizovaných zvěstí to bude letos nejspíše naposled v žabčickém areálu – takže neváhejte dojet a naposledy si užít tu báječnou rodinou a přátelskou atmosféru.

 

Na festivalu pochopitelně nebude chybět jak bohaté distro, kvalitní technické/zvukové zázemí, prodej triček, mikin, CDs, až po schopnou organizační stránku, profesionální osvětlení a především kvalitně obsazený a stylové pestrý line-up přímo na žabčickém pódiu. Přímo v areálu je také možnost stanování a pořadatelé zaručují přátelskou atmosféru pro pijácké radovánky až do ranních odjezdů vlaků, jak tomu ostatně bývá každým rokem. Stánky s dobrým jídlem i pitím jsou pochopitelně samozřejmostí.

 

Nenechte si proto ujít ANTITREND OPEN AIR FESTIVAL, jež se koná v sobotu 25. června v Žabčicích u Brna, začíná se přesně s úderem třinácté hodiny.

 

Přidáno: 5.5.2022 (Zdroj: Reef)

HMB

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Antitrend Open Air Festival 2022 | Hard Music Base

Menu
O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2022. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist