PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Strach obrátil naše životy vzhůru nohama. Mějte odvahu a hleďte na své životy z jiné perspektivy


V pátek 15.4.2022 vydala pražská formace STELL/RIS jejich očekávané debutové EP Upside Down. Obsahuje celkem pět songů, a to tracky s názvem Echoes of the Past, k němuž kapela natočila ke konci loňského roku videoklip s Jáchymem Belcherem, Hell-0, který byl vydán s vizualizérem a následně k němu Nicol natočila one take vocal video, Vicious Circle a Reversal, které byly vydány v pátek s celým EP, a nakonec Scars, ke kterému byl natočen poslední videoklip a to za spolupráce s Rolla Productions. EP Upside Down vzniklo za spolupráce s Vojtou Pačesným, přičemž na skladbě Scars se podílel i Martin Zálešák a o koprodukci, mix a master tohoto songu se postaral Jonathan Dolese z Konkrete Studios.

 

Koncept celého EP, respektive jeho textů, se nese v duchu pocitů, emocí a okolností, které obrací lidem jejich životy vzhůru nohama (proto Upside Down). Jde například o smrt někoho blízkého, což je motivem skladby Scars, nebo o úzkosti či deprese, o kterých je text songu Vicious Circle. Po hudební stránce kapela otevřela novou kapitolu svého působení na scéně. Moderní zvuk a produkce, těžké riffy, nasypané bicí a brutální screamy a andělské čisté vokály frontwoman Nicol – to vše najdete na debutovém EP Upside Down. Kapela ve dvou singlech překvapila své fanoušky, když se v Hell-0 dočkali pouze screamů a growlů, zatímco v singlu Scars kapela vsadila pouze na čisté vokály a vytvořila tak první pomalý song. Reakce na oba singly byly naprosto skvělé, takže se v budoucnu můžeme určitě těšit na obdobné věci.

 

Přidáno: 21.4.2022 (Zdroj: Nicol)

HMB

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Strach obrátil naše životy vzhůru nohama. Mějte odvahu a hleďte na své životy z jiné perspektivy | Hard Music Base

Menu
O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2022. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist