PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

ROSA NOCTURNA vydala nový klip k písni ´Touhy v mlze´


Čas COVIDový brněnská symfo-metalová kapela ROSA NOCTURNA rozhodně nepromarnila.
Od začátku letošního roku už vydali tři videa. Nejdříve to bylo domácí lockdownové video k jejich metalovému valčíku Padám. O měsíc později natočili a vydali rovnou celý akustický mini-set a nyní přichází s lyric videem k písničce "Touhy v mlze" z posledního alba "Andělé a bestie".
Rosa Nocturna je už známá tím, že si na nahrávání svých desek zve hosty. Ne zrovna jen pár, ale docela hodně. A síla tohoto konceptu se naplno ukazuje i v této písničce. Touhy v mlze je duet, který nazpívala zpěvačka Rosy Anet se zpěvákem kapely Flowerwhile Perrym. Nejen, že se jejich hlasy perfektně hodí k sobě, ale zároveň neuvěřitelně podmanivě podávají text písničky, který posluchači předkládá lyrický příběh o touhách. O jaké touhy se jedná, a zda-li jsou to touhy naplněné či nenaplněné, to už si musí každý posluchač rozhodnout sám.
Hudebně je song velmi bohatý. Kromě nadupaných kytar atmosféru dobarvuje harfa, klavír a hostující houslistka Klára Šindelková z Emerald Shine. Video je laděno do námořnického stylu neboť v písničce se zpívá: Lodě se vrací z přístavů, které jsou plné přízraků. Nechte se tedy pohltit vlnami tohoto epického duetu a poslechněte si ho.
Aktuálně kapela pracuje na dvou live videích a připravují další hraný klip. Kromě toho chystají podzimní tour s kapelami Donor a Rebel. Veškeré info můžete najít na jejich webu: www.rosanocturna.cz

 

Přidáno: 9.8.2021 (Zdroj: www.tondabucek.cz)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | ROSA NOCTURNA vydala nový klip k písni ´Touhy v mlze´ | Hard Music Base

Menu
O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2021. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist