PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

SUPREME CONCEPTION představují nejnovější singl z nového mini alba “Empires Of The Mind”


Technicky zaměření brutal death metaloví SUPREME CONCEPTION se po 12 letech vracejí zpět na scénu. V nové sestavě a s čerstvým materiálem – mini albem “Empires Of The Mind”, které vychází 6. srpna 2021.

SUPREME CONCEPTION ovšem na své první mini “Liturgy Of Spiritual Disturbance” z roku 2009 navazují pouze částečně. Po hudební stránce dochází ke znatelnému posunu od brutal deathu k technickému death metalu. Kapela se nicméně neohlíží směrem do historie, ale naopak se snaží posouvat směrem dopředu. Rozdíl mezi “Liturgy Of Spiritual Disturbance” a “Empires Of The Mind” tedy přirozeně reflektuje časový rozestup mezi oběma nahrávkami.

Po textové stránce “Empires Of The Mind” reprezentuje další část širší myšlenkové koncepce, započaté na “Liturgy Of Spiritual Disturbance”.

Nové mini album rovněž představuje novou sestavu SUPREME CONCEPTION – z původního tria zbyl Michal “Sepp” Kusák (vokály, jinak ALTARS ABLAZE, ex DESPISE, ex IMPERIAL FOETICIDE a ex HEAVING EARTH), toho doplňuje Martin Meyer (kytary, jinak HEAVING EARTH). Jako host se na nahrávce objevuje Aaron Stechauner (bicí, INTERLOPER, ex RINGS OF SATURN, live THE FACELESS a další).

Část „Empires Of The Mind“ se nahrávala ve vyškovském studiu Davos a o finální mix a mastering se postaral Chris Donaldson z CRYPTOPSY, díky čemuž výsledný zvuk snese srovnání se světovými měřítky.

 

Nejnovější singl, nazvaný “Transgression II: Self-Discovery”, je možné poslechnout zde:

 

 

Samotné mini album “Empires Of The Mind” je v jeho digitální podobě možné předobjednat zde: supremeconception.bandcamp.com/album/empires-of-the-mind

Přidáno: 27.7.2021 (Zdroj: SUPREME CONCEPTION)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | SUPREME CONCEPTION představují nejnovější singl z nového mini alba “Empires Of The Mind” | Hard Music Base

Menu
O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2021. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist