PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

ROSA NOCTURNA vydala lockdown video k písničce ´Padám´


"Zakázali zpívat a zakázali hrát..." S tím se ovšem členové ROSY NOCTURNY nespokojili a sáhli po moderních technologiích. Každý nahrál a natočil svůj part k písničce "Padám" doma ve svém studiu. Sami si smíchali muziku a sestříhali video do jednoduchého domácího lockdown klipu.

Zvláštností oproti CD verzi je fakt, že obsahuje plnou, nezkrácenou verzi textu. Kapela přiznává, že při mixu na desku zařádil šotek a někam se jim poděl rozšířený refrén. Naopak na tomto domácím videu z písničky vynechali flétnu a housle a nahráli ji jen v základní sestavě. Song tím dostal určité přímočarosti, více vyniknou hlavní nástroje a hlas. Posuďte sami, jak se vám tato verze líbí.

Kapela také před lockdownem nahrála akustický koncert, který je aktuálně ve střižně a měl by vyjít nejpozději začátkem května. Pokud nechcete, aby vám utekl, sledujte jejich oficiální facebook nebo webové stránky www.rosanocturna.cz.

 

Přidáno: 9.4.2021 (Zdroj: icanjan)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | ROSA NOCTURNA vydala lockdown video k písničce ´Padám´ | Hard Music Base

Menu
O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2021. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist