PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Post-metaloví NUUMMITE vydávají videoklip k prvnímu singlu z debutové desky


Dlouhou koncertní pauzu, způsobenou pandemií, využila minimalistická instrumentální trojice NUUMMITE k nahrání svého prvního alba "Celestial Triarchy", které vyjde na konci září na vinylu v kooperaci s labely Trepanation Recordings, Noise Mafia a Salto Mortale.

Kapela nyní vypouští videoklip ke skladbě "Yutaka Taniyama", natočený v mlhách pražské Eternie. Hlavní roli hraje melancholická atmosféra směsi black metalu, post-rocku a shoegaze, která bude provázet celé album. Na něm se podílelo také několik hostů, ať už jde o noisového čaroděje Willhelma Grasslicha, nebo o členy kapel Nocturnal Pestilence, Naurrakar a Nicota.

Kapelu Nuummite založili v roce 2019 členové Naurrakar a Errantes, kteří se po společném fungování ve sférách death a black metalu rozhodli vykročit mimo tradiční žánrová zařazení a naplno využít inspiraci knihami bratří Strugackých, existenciálními filmy od Bergmana a bezvýchodností vědeckého pokroku.

 

Přidáno: 3.4.2021 (Zdroj: Marek (Nuummite) )

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

5.4.2021 (18:10)

Tak tohle můžu.Nádhernej relax .


Aktualita | Post-metaloví NUUMMITE vydávají videoklip k prvnímu singlu z debutové desky | Hard Music Base

Menu
O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2021. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist